DMUCHAŃCE NA PIKNIKIAtrakcje rozrywkowe świetnie sprawdzają się jako pomysły na urozmaicenie pikniku firmowego lub rodzinnego. Dedykowane są zarówno dorosłym jak i najmłodszym uczestnikom.

Szczypta rywalizacji, mnóstwo śmiechu i zabawy czyli wszystko to, czego nie może zabraknąć na żadnym pikniku firmowym lub rodzinnym. Atrakcje przeznaczone zarówo dla dorosłych jak i młodzieży.

NASZE ATRAKCJE:


gladiatorzy, bramka celnościowa, off golf, sumo, floating balls

BRAMKA CELNOŚCIOWA każdy z uczestników będzie mógł, wcielić się w króla strzelców i potrenować celne oraz precyzyjne strzały piłką, stając się liderem naszego małego mundialu. Musimy zapanować nad równowagą, skupić się i wykonać precyzyjne kopnięcie tak, aby idealnie trafić w bramkę, która posiada kilka otworów o rożnych średnicach i znajdująca się na różnych wysokościach. 


OFF GOLF każdy z uczestników będzie mógł nauczyć się podstaw gry w golfa na bramce treningowej z profesjonalnymi kijami golfowymi. Atrakcja kreująca skupienie, koncentrację, pozycję, celność oraz technikę.
GIGANTYCZNY DARTS jeśli kiedykolwiek zafascynowała Cię gra w rzutki, to nasza gigantyczna atrakcja z pewnością przypadnie Ci do gustu. Nowością będzie zagranie na tarczy o średnicy 2,5 m. My proponujemy właśnie takiego ogromnego dartsa. Rzucamy do niego specjalnymi rzutkami, które za pomocą rzepów przyczepiają się danego pola na tarczy. By trafić w środek musimy uwzględnić parabolę i siłę rzutu. 


SUMO uczestnicy wcielają się w prawdziwych zawodników sumo, za pomocą ogromnych kombinezonów, pomagających „przybrać” parędziesiąt kilogramów. Walki prowadzone są na specjalnej macie, zgodnie z rytuałem sumo. Zabawa doskonale nadaje się do punktowanej rywalizacji zespołów. Dostarcza widzom ogromną dawkę humoru, gwarantując dobra zabawę. FLOATING BALLS to świat lewitujących piłeczek,  którymi możemy kierować za pomocą strumienia powietrza. Zabawa polega na przeniesieniu lewitującej piłeczki, bez dotykania jej rękoma tak, aby w jak najszybszym czasie znalazła się na końcu pneumatycznego toru.
GLADIATORZY zadaniem uczestników jest wzajemna „walka” na palach przy użyciu gigantycznych piankowych pałek służących do wzajemnego strącania się z pozycji, na których stoją. Upadek następuje na wielki, miękki pneumatyczny materac. Dodatkowy zawodnicy chronieni są za pomocą specjalnych, gąbkowych kasków. 


MEGA PIŁKARZYKI ogromne pneumatyczne boisko, stanowi realne odzwierciedlenie znanych wszystkim piłkarzyków stołowych. Uczestnicy zabawy przyczepieni są do siebie za pomocą poprzeczek, które w znacznym stopniu ograniczają ruchy . Sprawne przeprowadzenie akcji, która może zakończyć się golem, wymaga zaangażowania całej drużyny.

RURY DO SKAKANIA dmuchane urządzenie rozrywkowe przeznaczone do współzawodnictwa. Dwie drużyny ścigają się o zwycięstwo skacząc równocześnie na dwóch długich, dmuchanych rurach. Bez dobrej współpracy i komunikacji między zawodnikami w drużynie, nigdy nie ruszą się z miejsca i nie mają szansy dotrzeć skokami do mety. 


GALERIA 

PIKNIKI FIRMOWE


Organizacja pikników firmowych to nasza specjalność! Istniejemy po to, by tworzyć i realizować dla Was najlepsze eventy, imprezy i pikniki dla firm! W naszej pracy dbamy o każdy szczegół, zaczynając od lokalizacji i transportu poprzez fachową obsługę i catering, a skończywszy na ciekawych atrakcjach i oprawie artystycznej. Nasze główne cechy to kreatywność, elastyczność i ogromna pasja, z którą podchodzimy do realizacji naszych projektów. ​​​​​​​​​​​​​​


ATRAKCJE WODNE


CHWILA OCHŁODY W UPALNE LATO!

Pokonaj fale na pokładzie szybkiej łodzi pneumatycznej, skonstruuj i zwoduj tratwę, spróbuj chodzić po wodzie i naucz się pierwszej pomocy przedmedycznej pod czujnym okiem ratownika WOPR. Wodne atrakcje to najlepszy sposób na ochłodę w upalne lato.​​​​​​​
​​​​​​​CO SZCZEGÓLNEGO DOSTANIECIE OD NAS?


- bezpłatną opiekę kosultanta na etapie                                 przygotowawczym,

- gwarancję jakości w postaci przejrzystej umowy                 zabezpieczającej interes klienta,

- niepowtarzalne scenariusze i fachowo dobrane                 atrakcje,
- sympatyczną i wykwalifikowaną obsługę,
- pełny wgląd w kosztorys przedsięwzięcia oraz                    możliwość negocjacji ceny,
- najniższe ceny na elementy składowe imprezy, ze             względu na własne zaplecze sprzętowe,
- najwyższy poziom bezpieczeństwa,
- upusty cenowe na stałe zlecenia,
A wszystko to na jednej  fakturze za szkolenie, konferencję itp!