ATRAKCJE NA NIEPOGODĘNic nie stoi na przeszkodzie w realizacji imprezy integracyjnej podczas niepogody. Zobacz pakiet atrakcji, jakie możemy zaproponować w razie niesprzyjającej pogody!

Wychodząc naprzeciw zapytaniom naszych Klientów, co możemy zaporponować w razie niesprzyjającej aury pogodowej, stworzyliśmy szereg atrakcji indoor oraz outdoor, które z powodzeniem można przeprowadzić bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

NASZE ATRAKCJE:


Maszyna Goldberga, Escape Roomy, Gry Miejskie, Walki Robotów, Eksploracja jaskini, Twierdza Srebrna Góra

ESCAPE ROOM trafiasz do miejsca pełnego tajemniczych przedmiotów, które kryją wiele zagadek. Twoim zadaniem jest wydostanie się z pokoju po wykonaniu wskazanego zadania. Jesteś jednak ograniczony czasem, który nieubłagalnie biegnie. Musisz połączyć swoje siły z współtowarzyszami, gdyż rozwiązanie wszystkich zagadek będzie wymagało ścisłej współpracy i logicznego myślenia.


MASZYNA GOLDBERGA poznaj świat przekładek, zawiasów, dźwigni, wahadeł, spirali, klocków... Zbuduj wraz z całą drużyną mechanizm Goldberga. Jest to przesadnie rozbudowane urządzenie lub seria mechanizmów działających na zasadzie domina, które w złożony sposób wykonują bardzo proste czynności. Połączenie wszystkich elementów zbudowanych przez drużyny uruchomi mechanizm odsłaniający niespodziankę!​​​​​​​


VIRTUAL FIGHTERS  to wyjątkowy program zbudowany w oparciu o wykorzystanie technologii robotów kompatybilnych ze smartfonami oraz tabletami w systemie Android od iOS. Uczestnicy w zespołach budowniczych zbudują specjalne tory wyścigowe, po których będą poruszać się roboty.

GRY MIEJSKIE czyli alternatywny sposób na zwiedzanie miasta poprzez odkrywanie jego zakamarków, zagadek czy nietypowych miejsc niewidocznych na pierwszy rzut oka. Wyrusz w przygodę pełną niespodzianek i odkryj tajemnicę ukrytą w miejskich murach. 

EKSPLORACJA JASKINI  będziecie mieli niepowtarzalną okazję zejścia w mroczny, podziemny świat najciekawszej jaskini Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Jaskinia nie jest udostępniona "zwykłym śmiertelnikom". Nie posiada żadnych barierek, drabin, oświetlenia. Przejście jej wymaga wiedzy i techniki speleologicznej na poziomie podstawowym. Każdy z uczestników poza niezbędnym wyposażeniem (kombinezon, czołówka, kask, rękawice) przejdzie krótkie szkolenie prowadzone przez instruktorów speleologii, które pozwoli na wspólne pokonanie jaskini.

SREBRNA TWIERDZA Wasze zadanie to odnalezienie skarbu Hitlera, który od 45. roku ukryty gdzieś na terenie twierdzy Srebra Góra czeka na śmiałków, którzy połączą wszystkie informacje, wskazówki i ustalą położenie złota. Zgłębiając tajemnice twierdzy pod okiem Komandora będziecie musieli wziąć udział w licznych wyzwaniach dla ciała i umysłu. Na każdym kroku czają się wskazówk... czy zdołacie zebrać ich wystarczająco dużo, żeby odgadnąć położenie skarbu? 

 PIKNIKI FIRMOWE


Organizacja pikników firmowych to nasza specjalność! Istniejemy po to, by tworzyć i realizować dla Was najlepsze eventy, imprezy i pikniki dla firm! W naszej pracy dbamy o każdy szczegół, zaczynając od lokalizacji i transportu poprzez fachową obsługę i catering, a skończywszy na ciekawych atrakcjach i oprawie artystycznej. Nasze główne cechy to kreatywność, elastyczność i ogromna pasja, z którą podchodzimy do realizacji naszych projektów. ​​​​​​​​​​​​​​


ATRAKCJE MILITARNE


WOJSKOWA DYSCYPLINA

Wojskowa dyscyplina, pot lejący się z czoła, prawdziwe emocje i niesamowita zabawa. Nasze atrakcje militarne sprawią, że poczujesz się jak w prawdziwym wojsku! Odnajdź skarby zakopane na polu minowym, sprawdź swoje celne oko na strzelnicy, pokonaj wojskowy tor przeszkód...​​​​​​​CO SZCZEGÓLNEGO DOSTANIECIE OD NAS?


- bezpłatną opiekę kosultanta na etapie                                 przygotowawczym,

- gwarancję jakości w postaci przejrzystej umowy                 zabezpieczającej interes klienta,

- niepowtarzalne scenariusze i fachowo dobrane                 atrakcje,
- sympatyczną i wykwalifikowaną obsługę,
- pełny wgląd w kosztorys przedsięwzięcia oraz                    możliwość negocjacji ceny,
- najniższe ceny na elementy składowe imprezy, ze             względu na własne zaplecze sprzętowe,
- najwyższy poziom bezpieczeństwa,
- upusty cenowe na stałe zlecenia,
A wszystko to na jednej  fakturze za szkolenie, konferencję itp!