ATRAKCJE DROGOWE NA IMPREZY DLA FIRMAtrakcje drogowe to zestaw atrakcji, których zadaniem jest nie tylko rozrywka ale również zdobycie wiedzy i zrozumienie pewnych zalezności, które moga być przyczyną wypadku.

Oceń swoją percepcję w alkogoglach, naucz się panować nad samochodem podczas poślizgu, doświadcz symulacji dachowania pojazdu i zdobądź niezbędną wiedzę z dziedziny udzielania pierwszej pomocy. Atrakcje świetnie urozmaicą każdy piknik firmowy lub rodzinny!

NASZE ATRAKCJE:


alkogogle, pierwsza pomoc, symulator dachowania, troleje symulujące

ALKOGOGLE uświadamiają przyszłym i obecnym kierowcom jak wielkie zagrożenie stwarza alkohol spożyty przed prowadzeniem  pojazdu. Najlepszym sposobem aby ustrzec przed próbą kierowania samochodem na „podwójnym gazie” jest test alkogogli prowadzony na bezpiecznym torze. 

 

PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA szkolenie z udzielania pierwszej pomocy to połączenie zabawy z solidną nauką i praktyką. Każdy uczestnik szkolenia nabędzie wiedzę oraz umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, zachowania się w sytuacji stresu i zagrożenia, działania zespołowego podczas akcji ratunkowej oraz postępowania w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. Zajęcia realizowane są z użyciem profesjonalnego sprzętu medycznego renomowanych firm oraz jest prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów.

 

TROLEJE SYMULUJĄCE zwane także symulatorami poślizgu- to specjalnie zaprojektowane urządzenia montowane na tylną oś pojazdów przednionapędowych dzięki którym uczestnicy-kierowcy będą mogli nauczyć się opanowywać poślizg nadsterowny (poślizg osi tylnej), szybko operować kierownicą oraz wyczuwać reakcję samochodu na operowanie pedałem hamulca oraz przyśpiesznika.

SYMULATOR DACHOWANIA pasażerowie zajmują miejsca w symulatorze, zapinają pasy, a następnie pojazd zaczyna obracać się wokół własnej osi z bezpieczną prędkością. Dzięki tej symulacji uczestnicy będą mogli odczuć jak zachowuje się ludzkie ciało wraz z samochodem podczas dachowania. Atrakcja daje możliwość przeżycia niezapomnianego zdarzenia, które na długo pozostanie w pamięci i zmusi do refleksji na temat skutków dachowania.


 

PIKNIKI FIRMOWE


Organizacja pikników firmowych to nasza specjalność! Istniejemy po to, by tworzyć i realizować dla Was najlepsze eventy, imprezy i pikniki dla firm! W naszej pracy dbamy o każdy szczegół, zaczynając od lokalizacji i transportu poprzez fachową obsługę i catering, a skończywszy na ciekawych atrakcjach i oprawie artystycznej. Nasze główne cechy to kreatywność, elastyczność i ogromna pasja, z którą podchodzimy do realizacji naszych projektów. ​​​​​​​​​​​​​​

 

ATRAKCJE MILITARNE


WOJSKOWA DYSCYPLINA

Wojskowa dyscyplina, pot lejący się z czoła, prawdziwe emocje i niesamowita zabawa. Nasze atrakcje militarne sprawią, że poczujesz się jak w prawdziwym wojsku! Odnajdź skarby zakopane na polu minowym, sprawdź swoje celne oko na strzelnicy, pokonaj wojskowy tor przeszkód...CO SZCZEGÓLNEGO DOSTANIECIE OD NAS?


- bezpłatną opiekę kosultanta na etapie                                 przygotowawczym,

- gwarancję jakości w postaci przejrzystej umowy                 zabezpieczającej interes klienta,

- niepowtarzalne scenariusze i fachowo dobrane                 atrakcje,
- sympatyczną i wykwalifikowaną obsługę,
- pełny wgląd w kosztorys przedsięwzięcia oraz                    możliwość negocjacji ceny,
- najniższe ceny na elementy składowe imprezy, ze             względu na własne zaplecze sprzętowe,
- najwyższy poziom bezpieczeństwa,
- upusty cenowe na stałe zlecenia,
A wszystko to na jednej  fakturze za szkolenie, konferencję itp!