ATRAKCJE EXTREMALNE NA IMPREZY FIRMOWEOgromny zastrzyk adrenaliny, dużo emocji, pokonywanie własnych słabości!

Przeżyj z nami niesamowitą przygodę i poczuj ogromną dawkę adrenaliny! Usiądź za kierownicą pojazdu z napędem 4x4 i pokonaj bezdroża, wybierz się w podróż prawdziwym wojskowym transporterem piechoty, pokonaj wiszące kilkanaście metrów nad ziemią mosty linowe… Gwarantujemy fantastyczną zabawę i wyjątkowe emocje!

NASZE ATRAKCJE:


skokochron, zorbing, paintball. unimog u404, wspinaczka skałkowa, tyrolka

Atrakcje ekstremalne

SKOKOCHRON jedna z najbardziej ekstremalnych atrakcji, jakie proponujemy- skok wykonany z wysokości nawet 8 metrów zakończony lądowaniem na wielkiej miękkiej poduszce. Głównym celem tego zadania jest przełamanie wewnętrznych obaw i lęku. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia z lotu oraz lądowania na gigantycznej poduszce. 

 

ZORBING śmiałkowie wchodzą do podwójnej kuli wypełnionej powietrzem, która toczona jest przez resztę uczestników. Schowani w bezpiecznym wnętrzu, oddzieleni metrową warstwą sprężonego powietrza zamkniętego w kuli sferycznej, poddajemy się przeciążeniu 3G. Dla tych niesamowitych wrażeń warto pokonać strach czy wewnętrzną obawę.

 

PAINTBALL jest to gra, sport, zabawa o różnych celach i zasadach, lecz z jedną wspólną cechą - wykorzystuje kulki z farbą (paintballs) miotane przez broń pneumatyczną na CO2 lub sprężone powietrze, zwaną markerami. Wszystkie gry mogą być rozgrywane zarówno w lesie jak i na specjalnie przygotowanych polach czy budynkach. W cenie przygotowania zabawy zapewniamy: maski imundury ochronne, szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz obsługi sprzętu, kilkanaście scenariuszy gier, aranżację pola iopiekę instruktorów.

 

UNIMOG U404 przejażdżki transporterem piechoty U 404, to doskonała atrakcja, aby dostarczyć Wam sporej dawki emocji. Ulokowani na „pace” poznacie niesamowite możliwości terenowe oraz brodzące pojazdu, którego praktycznie nie da się zatrzymać. Napęd na cztery koła, pełna blokada mostów, zwolnice to atrybuty najlepszych ciężarówek wojskowych. Pojazd doskonale nadaje się do transportu w szczególnie trudnym terenie oraz jako atrakcja na piknik firmowy.

 

 

 

WSPINACZKA SKAŁKOWA jest sportem uprawianym przez ludzi w każdym wieku, każdej płci. Nie wymaga szczególnych predyspozycji fizycznych, a pokonywane trudności zależą od doboru odpowiednich dróg skalnych. Zaplecze sprzętowe zapewniają instruktorzy, którzy czuwają nad bezpieczeństwem oraz służą wsparciem uczestników.

 

SZTUCZNA ŚCIANKA WSPINACZKOWA czyli alternatywa dla przygotowania wspinaczki w miejscach, gdzie nie występują naturalne formacje skalne. Nasza ścianka jest zbudowana z materiału żywicznego idealnie imitującego prawdziwą skałę. Jej wymiary 8m wysokości oraz 3,5m szerokości pozwalają na jednoczesne wspinanie dwóch osób. 

 

MOSTY LINOWE zadaniem uczestników jest przeprawa z jednego punktu do drugiego na linie zawieszonej kilkadziesiąt metrów na ziemią. Wysokość i niestabilne podłoże sprawiają, że zadanie na pozór proste staje się ogromnym wyzwaniem...

 

 

 

 

TYROLKA czyli zjazd w uprzęży na poziomo zawieszonej linie o długości 100 metrów z prędkością 15m/sek. 10-50 metrów nad ziemią. Zupełnie swobodny zjazd dający poczucie wolności, który ogranicza tylko hamulec na końcu liny, zapewniający bezpieczne zakończenie zjazdu. Atrakcja dostarczająca sporą dawkę adrenaliny dla śmiałków, którzy podejmą wyzwanie, dokonując zjazdu.

 

EKSPLORACJA JASKIŃ uczestnicy imprezy będą mieli niepowtarzalną okazję zejścia w mroczny, podziemny świat jaskiń nieudostępnionych „zwykłym śmiertelnikom”. Nie posiadają żadnych barierek, drabin, oświetlenia. Każdy z uczestników poza otrzymaniem niezbędnego wyposażenia (kombinezon, czołówka, kask, rękawice) przejdzie krótkie szkolenie prowadzone przez instruktorów speleologii, które pozwoli na wspólne pokonanie jaskini oraz zapoznanie się z jej budową.

QUADY pojazdy czterokołowe, dla których definicja terenu niemożliwego do pokonania nie istnieje.Wjadą dosłownie wszędzie, a jedyne co je ogranicza to umiejętności jeźdźca. W czasie naszych imprez, każdy z uczestników po podstawowym zapoznaniu się z działaniem quada, samodzielnie wyrusza na pokonanie wyznaczonej trasy trialowej przygotowanej przez naszych instruktorów.

 

ŻYROSKOP urządzenie które służy do treningów dla pilotów, kosmonautów, lotników. poczuj stan nieważkości - trzy wirujące pierścienie, między którymi umieszczony jest człowiek, skutecznie zmieniają jego postrzeganie świata i rzeczywistości. Bardzo widowiskowa oraz innowacyjna atrakcja która dostarcza niecodziennych wrażeń oraz pozwala odczuć przeciążenia 3G.


ATRAKCJE TEAM BUILDING 


​​​​​​​BUDOWANIE WIĘZI

Team Building skierowany jest do grup pracowniczych zarówno nowo powstałych jak i takich w których powstały konflikty lub brakuje współpracy pomiędzy pracownikami. Aktywności, wymagające ścisłej współpracy, tworzą naturalne więzi między uczestnikami poprawiając tym samym współpracę w firmie.


ATRAKCJE WODNE


Atrakcje nad wodą!

CHWILA OCHŁODY W UPALNE LATO

Pokonaj fale na pokładzie szybkiej łodzi pneumatycznej, skonstruuj i zwoduj tratwę, spróbuj chodzić po wodzie i naucz się pierwszej pomocy przedmedycznej pod czujnym okiem ratownika WOPR. Wodne atrakcje to najlepszy sposób na ochłodę w upalne lato.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

ATRAKCJE SURVIVALOWE


Prawdziwa szkoła przetrwania!

SZKOŁA PRZETRWANIA

Poczuj się jak Robinson Crusoe czy Bear Grylls i zdobądź wiedzę jak przetrwać trudne warunki i zapewnić sobie schronienie, bezpieczeństwo i pożywienie będąc zdanym jedynie na siebie w całkowitej dziczy. Pakiet atrakcji survivalowych zapewni nie tylko rozrywkę ale pomoże zdobyć niezbędną wiedzę z dziedziny przetrwania.