SCENARIUSZE PIKNIKOWEAby nadać całemu wydarzeniu pikniku firmowego lub rodzinnego, wyjątkowy charakter proponujemy skorzystanie z jednego z przygotowanych przez nas scenariuszy.

Przenieś się do w samo serce Bawarii i poczuj się jak na największym festiwalu piwnym, zdobądź dziki zachód i wygraj pojedynek rewolwerowców, podbij galaktykę lub poczuj piłkarskie emocje. Gwarantujemy, każdy znajdzie coś dla siebie!

NASZE PROPOZYCJE:


biesiada oktoberfest, piknik kosmiczny, piknik piłkarski, piknik country

BIESIADA OKTOBERFEST oferta skierowana dla wszystkich miłośników tradycyjnej, swojskiej biesiady.  Motywem przewodnim jest powszechnie znany niemiecki festiwal piwa, który odbywa się  początkiem października. Uczestnicy eventu będą mieli okazję zakosztować piwa, czy pysznych dań serwowanych przez nasz catering. Jednak nasza impreza to nie tylko uczta dla podniebienia, ale również możliwość aktywnego spędzania czasu. Wszystko to za sprawą przygotowanych przez nas dmuchańców z których na pewno skorzystają najmłodsi, jak i konkursów w których istotną rolę odegra sprawność fizyczna. Przez tan czas na specjalnie wystylizowanej estradzie odbywać się będą występy kapel, oraz atrakcje aktywizujące uczestników pikniku, prowadzone przez profesjonalnego konferansjera. Dzień pełen wrażeń zwieńczony zostanie zabawą taneczną prowadzoną przez DJ, który poprzez różnorodność prezentowanej muzyki, dopasuje się do gustów każdego uczestnika pikniku.

PIKNIK COUNTRY ​​​​​​​bezkresna preria, bizony, indiańskie wigwamy... Klimat niczym z hollywoodzkiego filmu o tematyce westernowej. Dzięki nam przeniesiecie się Państwo do Amerykańskiego prowincjonalnego miasteczka IXX wieku. Rzut lassem,  pojedynki rewolwerowców, dojenie krówki, ujeżdżanie byka lub paintballowa bitwa pomiędzy kowbojami a indianami, to tylko jedne z wielu atrakcji jakie przygotowaliśmy w pikniku o tej tematyce. Fabuła imprezy doskonała na pikniki rodzinne jak i firmowe.

PIKNIK KOSMICZNY ​​​​​​​dzięki nam możecie się Państwo przenieść w świat marzeń o podróżach kosmicznych, zwiedzaniu innych galaktyk, czy nawet spotkaniu z bohaterami filmowej sagi „Gwiezdne Wojny”. Podczas pikniku będzie możliwość przejażdżki dwukołowym pojazdem przyszłości jakim jest Segway, który dostarcza niezapomnianych emocji każdemu, który chodź raz stanie za jego sterami. Dla wszystkich osób ciekawych świata nauki, oraz doświadczeń pozwalających nam bliżej poznać niezbadaną otchłań wszechświata, będzie dostępne specjalne laboratorium naukowe. Imponujące atrakcje dmuchane dla najmłodszych o tematyce kosmicznej, pobudzą ich wyobraźnie co do astronomii i spełnią marzenia o podróżach kosmicznych. Również w trosce o najmłodszych przygotowany zostanie Kinder park, oraz interaktywne zabawy prowadzone pod przewodnictwem profesjonalnego animatora. Każdy będzie miał możliwość zrobienia sobie zdjęcia z kultową postacią Science Fiction jaką jest Lord Vader, czy kosmiczny żołnierz Stormtrooper.. Uczestnicy lubiący zmagania fizyczne oraz rywalizację będą mogli stanąć do widowiskowych „Kosmicznych igrzysk”, które gwarantują solidną dawkę adrenaliny i pozostają na długo w pamięci każdego śmiałka biorącego w nich udział.
PIKNIK PIŁKARSKI z myślą o fanach piłki nożnej proponujemy formę imprezy w postaci „Piłkarskiego Event`u”. Mnóstwo atrakcji w konwencji piłkarskiej sprawi, że wydarzenie dostarczy uczestnikom całej masy niezwykłych piłkarskich przeżyd oraz wspomnieo. Konstrukcja proponowanych zajęd jest tak przemyślana, aby udział w nich nie był przeszkodą dla uczestników - niezależnie od wieku, płci czy stopnia sprawności fizycznej. Wszystko to może obrad formę pikniku jak również imprezy scenariuszowej. Z myślą o naszych najmłodszych uczestnikach, proponujemy kinderparki, gdzie każdy nawet najmłodszy kibic znajdzie coś dla siebie, znajdując się pod opieką wykwalifikowanych animatorek. Dla naszych gości możemy przygotowad najrozmaitsze gadżety piłkarskie, takie jak np. koszulki, gwizdki, czapki, bannery, puchary oraz identyfikatory. W trosce o zmęczonych całodziennymi zmaganiami zawodników, przygotujemy specjalną chilloutową strefę kibica, gdzie na wygodnych fotelach w kształcie piłki oraz leżakach, przy transmisji legendarnych meczów footballowych, będą mogli wypocząd oraz podziwiad zmagania swoich kolegów. By zapewnić jeszcze większe emocje, oraz rywalizację i chęć walki zaproponujemy mistrzostwa piłkarskie na gigantycznych piłkarzykach jak i również mecz o puchar Prezesa.

OFF ROAD 


Rajdy off roadowe na Twojej imprezie!

ZASMAKUJ W PRZYGODZIE!

Impreza integracyjna to wyjątkowa okazja aby samodzielnie zmierzyć się z trudami jazdy po bezdrożach. Uczestników imprezy zapoznamy z różnorodnymi umiejętnościami praktycznymi w zalezności od dostępnego terenu. Pod okiem instruktorów będziecie pokonywać najtrudniejsze tereny! 

ATRAKCJE WODNE


Atrakcje nad wodą!

CHWILA OCHŁODY W UPALNE LATO

Pokonaj fale na pokładzie szybkiej łodzi pneumatycznej, skonstruuj i zwoduj tratwę, spróbuj chodzić po wodzie i naucz się pierwszej pomocy przedmedycznej pod czujnym okiem ratownika WOPR. Wodne atrakcje to najlepszy sposób na ochłodę w upalne lato.​​​​​​​

​​​​​​​

ATRAKCJE MILITARNE


Dzień pełen wrażeń!

WOJSKOWA DYSCYPLINA

Wojskowa dyscyplina, pot lejący się z czoła, prawdziwe emocje i niesamowita zabawa. Nasze atrakcje militarne sprawią, że poczujesz się jak w prawdziwym wojsku! Odnajdź skarby zakopane na polu minowym, sprawdź swoje celne oko na strzelnicy, pokonaj wojskowy tor przeszkód...