ATRAKCJE POWIETRZNE NA IMPREZĘ INTEGRACYJNĄMasz ochotę na podniebną przygodę pęłną wrażeń? Wypróbuj podniebne atrakcje, które czekają na Ciebie w naszej ofercie! Przekonaj się ile zabawy kryje się od kilku do kilkuset metrów nad ziemią!

Poczuj wolność podczas podniebnych lotów i spójrz na świat z innej perspektywy. Odkryj parasailing i paragliding, wybierz się na ekskluzywny lot helikopterem lub unieś się kilkaset metrów nad ziemię w koszu unoszonym przez ogromną czaszę balonu. Podkreśl wyjątkowość swojej imprezy nadziemnymi atrakcjami!

NASZE ATRAKCJE:


loty balonem, loty widokowe, parasailing, paraglaiding, loty na uwięzi, loty helikopterem

Atrakcje powietrzne

LOTY BALONEM fantastyczna przygoda dla wszystkich uczestników imprezy. Wyjątkowe loty balonem na uwięzi odkryją przed Wami piękno podniebnych widoków. Jest to niebywała okazja, aby doświadczyć niepowtarzalnych przeżyć i wznieść toast szampanem kilkaset metrów nad ziemią.

 

PARASAILING spadochron holowany za motorówką lub samochodem terenowym. Pozwala na wzniesienie się w powietrze na wysokość nawet 150 metrów. Niesamowite wrażenia, poczucie wolności w powietrzu oraz widoki zapierające dech w piersiach to podstawowe atuty parasalingu.PARAGLIDING dajemy Ci możliwość oderwania się od ziemi i od rzeczywistości. Kiedy wisisz pod szeroko rozpiętym ”skrzydłem” paralotni, masz możliwość spojrzenia na świat z innej perspektywy i dostrzeżenia nowych horyzontów. Niesamowite emocje, niezapomniane przeżycie i duża dawka adrenaliny! 

LOTY ŚMIGŁOWCEM marzysz o tym, aby wzbić się w przestworza i zobaczyć świat z perspektywy niedostępnej na co dzień. Oferujemy szeroką gamę lotów widokowych pięknym, lekkim i zwrotnym śmigłowcem. Malownicze, piękne widoki zapierają dech w piersiach. Gwarantujemy komfort i bezpieczeństwo lotów oraz doświadczonych pilotów. A może zechcesz na chwile usiąść za sterami takiej maszyny?OFF ROAD 


Rajdy off roadowe na Twojej imprezie!

ZASMAKUJ W PRZYGODZIE!

Impreza integracyjna to wyjątkowa okazja, aby samodzielnie zmierzyć się z trudami jazdy po bezdrożach. Uczestników imprezy zapoznamy z różnorodnymi umiejętnościami praktycznymi w zalezności od dostępnego terenu. Pod okiem instruktorów będziecie pokonywać najtrudniejsze tereny! 

ATRAKCJE WODNE


Atrakcje nad wodą!

CHWILA OCHŁODY W UPALNE LATO

Pokonaj fale na pokładzie szybkiej łodzi pneumatycznej, skonstruuj i zwoduj tratwę, spróbuj chodzić po wodzie i naucz się pierwszej pomocy przedmedycznej pod czujnym okiem ratownika WOPR. Wodne atrakcje to najlepszy sposób na ochłodę w upalne lato.ATRAKCJE MILITARNE


Dzień pełen wrażeń!

WOJSKOWA DYSCYPLINA

Wojskowa dyscyplina, pot lejący się z czoła, prawdziwe emocje i niesamowita zabawa. Nasze atrakcje militarne sprawią, że poczujesz się jak w prawdziwym wojsku! Odnajdź skarby zakopane na polu minowym, sprawdź swoje celne oko na strzelnicy, pokonaj wojskowy tor przeszkód...