ATRAKCJE DLA DZIECINa pikniku rodzinnym nie może zabraknąć atrakcji dla najmłodszych. Porponujemy szereg atrakcji dla dzieci, gdzie każdy maluch znajdzie coś dla siebie. 

Cała strefa Kinder Parku znajduje się pod opieką wykwalifikowanych animiatorów, którzy przeprowadzają dla najmłodszych niezliczone konkursy, gry i zabawy. Poroponujemy zarówno dmuchane zamki, suche baseny jak i kącik małego artysty. Gwarantujemy, że dzieci strefę Kinder Parku opuszczą z ogromnym uśmiechem na buziach :)

NASZE ATRAKCJE:


suchy basen, dmuchańce, kącik małego artysty, balony z helem, wata cukrowa

DMUCHANY ZAMEK każde dziecko zawsze marzyło by bawić się i skakać w ogromnym zamku dmuchanym. Dmuchany zamek jest zadaszony co chroni pociechy przed warunkami atmosferycznymi. Atrakcje te dostarczają całe mnóstwo zabawy i emocji naszym najmłodszym uczestnikom. Każde z nich ma szansę spróbować swoich sił robiąc wielkie salta i wysokie skoki na zamku.

MULTI PLAC ZABAW duża dmuchana atrakcja w postaci toru sprawnościowego dla dzieci. Poprzez aktywną zabawę pozwala na ćwiczenie zwinności oraz podwyższanie ogólnej sprawności ruchowej. Swoją przygodę na tej atrakcji dziecko zaczyna od przeprawy przez tunel, następnie napotyka na swej drodze slalom z gumowymi słupkami które trzeba sprawnie ominąć. Teraz czeka już na niego krótka wspinaczka na sam szczyt… i zjeżdżalnia! Cała atrakcja jest w pełni bezpieczna, dla ułatwienia przemieszania się dzieci pod obiektem umieszczana jest specjalna mata, tak aby w pełni komfortowo dostać się z końca toru na początek i rozpocząć kolejną 14 metrową przeprawę po dmuchańcu.


KINDER PARK czyli strefa zabaw dla dzieci w wieku przedszkolnym, jak i młodszych. Mnóstwo konkursów oraz zabaw, zawierających wiele propozycji turniejów integracyjnych, zajęć muzyczno-ruchowych, zabaw z klockami, piłeczkami, kolorowankami. Animatorki zajmą się naszymi pociechami, nie pozwalając im, nawet na chwilę nudy. Doskonałe rozwiązanie pozwalające na to, aby rodzice mogli korzystać z innych atrakcji, nie martwiąc się o swoje dzieci.

KĄCIK MAŁEGO ARTYSTY nasze pociechy wcielą się w małych artystów, którzy pod okiem sympatycznej plastyczki tworzyć będą niesamowite prace oparte na malowaniu i rysowaniu. Dzieła będą prezentowana szerokiej publiczności oraz odpowiednio nagradzane.SUCHY BASEN atrakcja, którą dzieci uwielbiają. Tysiące plastikowych kolorowych kuleczek umieszczonych w specjalnym basenie, pozwalają dzieciom na wszelkie możliwe szaleństwa. Dzięki doskonałym animatorkom zabawa stanie się jeszcze bardziej wesoła, a bezpieczeństwo naszych pociech będzie na najwyższym poziomie.
MALOWANIE BUZIEK świetna atrakcja dla naszych najmłodszych uczestników, którzy chcą się wcielić w postacie z wielu kreskówek oraz filmów. Miłe hostessy pomogą każdemu dziecku dobrać swój wymarzony wizerunek.


GĄSIENICA MEGI wielka 16-metrowa, kolorowa gąsienica, kryje w swoim wnętrzu wiele ciekawych atrakcji. Megi zawiera mini zjeżdżalnię i tor przeszkód. Wewnątrz znajdują się również małe okienka, przez które dzieci mogą obserwować swoich rodziców. Nad bezpieczeństwem czuwa wykwalifikowana załoga. Zabawa jest bezpieczna dla najmłodszych dzieci, gdyż w środku nie ma żadnych ostrych krawędzi. Podłoże jest miękkie i ewentualnie potknięcia nie powodują żadnych urazów.

​​​​​​​

TRAMPOLINA prosta zabawa, która jak mało co potrafi wywołać uśmiech na twarzy dziecka, dosłownie w kilka sekund. Możemy unieść się nad ziemią jak jeszcze nigdy dotąd, za pomocą prostej atrakcji jakim jest trampolina. Trampolina zabezpieczona jest specjalna siatka ochronną, aby nasze pociechy mogły swobodnie z niej korzystać.


KLAUN rozbawi, zaciekawi, uszczęśliwi nie tylko najmłodszych! Połączenie iluzji i klaunady. Barwne przebranie, magiczne sztuczki i triki, niesamowite zwierzątka robione z baloników, feria kolorowych baniek mydlanych… To tylko niektóre atrakcje serwowane przez naszych klaunów. 

​​​​​​​

BALONY Z HELEM kolorowe baloniki majestatycznie unoszące się w powietrzu, to marzenie każdego dziecka. Uśmiech na twarzach maluchów gwarantowany,  
u dorosłych widok baloników przywołuje wspomnienia
​​​​​​​z najmłodszych lat.

WIELKIE BAŃKI MYDLANE ciesząca się ogromnym zainteresowaniem atrakcja. Pociechy będą mogły samodzielnie spróbować sił w tworzeniu gigantycznych baniek mydlanych. Satysfakcja oraz uśmiech na twarzy dziecka po stworzeniu ogromnej banki mydlanej gwarantowana.


WATA CUKROWA I POPCORN ciesząca się niesłabnącą popularnością tradycyjna przekąska, której nie może
zabraknąć na żadnym pikniku. Estetyczne stoisko z miłą obsługą, przy którym zawsze gromadzi się grupka amatorów popcornu i waty cukrowej.

KONKURSY SPRAWNOŚCIOWE na rodzinnym pikniku nie może zabraknąć konkurencji sprawnościowych, które zawsze przynoszą wiele radości i zabawy nie tylko uczestnikom ale i kibicom, którzy oglądają zmagania odważnych. Wyścigi w workach czy trójnogów, sztafety to tylko niektóre z zadań, które przygotowaliśmy.


CHUSTA ANIMACYJNA kolorowy, lekki materiał pozwala na przeprowadzenie mnóstwa animacji nie tylko dla najmłodszych. Nasz animator przeprowadzi szereg zabaw podczas których, będzie można się chować, biegać, leżeć, kręcić i nie tylko!

EUROBUNGEE skoki i salta wykonywane w powietrzu to niezwykłe przeżycie. Tego typu urządzenia fascynują osoby w każdym wieku. Jego przemyślana, solidna konstrukcja służy nie tylko dzieciom, ale i osobom dorosłym o wadzie do 100kg. Euro bungee wyposażone są w wysokiej jakości gumy, co zapewnia uczestnikom wysokie i dynamiczne skoki. Atrakcja ta jest całkowicie bezpieczna i kontrolowana podczas użytkowania.PIKNIKI FIRMOWE


Organizacja pikników firmowych to nasza specjalność! Istniejemy po to, by tworzyć i realizować dla Was najlepsze eventy, imprezy i pikniki dla firm! W naszej pracy dbamy o każdy szczegół, zaczynając od lokalizacji i transportu poprzez fachową obsługę i catering, a skończywszy na ciekawych atrakcjach i oprawie artystycznej. Nasze główne cechy to kreatywność, elastyczność i ogromna pasja, z którą podchodzimy do realizacji naszych projektów. ​​​​​​​​​​​​​​


ATRAKCJE WODNE


CHWILA OCHŁODY W UPALNE LATO!

Pokonaj fale na pokładzie szybkiej łodzi pneumatycznej, skonstruuj i zwoduj tratwę, spróbuj chodzić po wodzie i naucz się pierwszej pomocy przedmedycznej pod czujnym okiem ratownika WOPR. Wodne atrakcje to najlepszy sposób na ochłodę w upalne lato.​​​​​​​
​​​​​​​CO SZCZEGÓLNEGO DOSTANIECIE OD NAS?


- bezpłatną opiekę kosultanta na etapie                                 przygotowawczym,

- gwarancję jakości w postaci przejrzystej umowy                 zabezpieczającej interes klienta,

- niepowtarzalne scenariusze i fachowo dobrane                 atrakcje,
- sympatyczną i wykwalifikowaną obsługę,
- pełny wgląd w kosztorys przedsięwzięcia oraz                    możliwość negocjacji ceny,
- najniższe ceny na elementy składowe imprezy, ze             względu na własne zaplecze sprzętowe,
- najwyższy poziom bezpieczeństwa,
- upusty cenowe na stałe zlecenia,
A wszystko to na jednej  fakturze za szkolenie, konferencję itp!