ATRAKCJE NA PIKNIKI FIRMOWEAtrakcje rozrywkowe świetnie sprawdzają się jako pomysły na urozmaicenie pikniku firmowego lub rodzinnego. Dedykowane są zarówno dorosłym jak i najmłodszym uczestnikom.

Szczypta rywalizacji, mnóstwo śmiechu i zabawy czyli wszystko to, czego nie może zabraknąć na żadnym pikniku firmowym lub rodzinnym. Atrakcje przeznaczone zarówo dla dorosłych jak i młodzieży.

NASZE PROPOZYCJE:


gladiatorzy, bramka celnościowa, off golf, sumo, floating balls

DMUCHANY ZAMEK każde dziecko zawsze marzyło by bawić się i skakać w ogromnym zamku dmuchanym. Dmuchany zamek jest zadaszony co chroni pociechy przed warunkami atmosferycznymi.  Atrakcje te dostarczają całe mnóstwo zabawy i emocji naszym najmłodszym uczestnikom. Każde z nich ma szansę spróbować swoich sił robiąc wielkie salta i wysokie skoki na zamku.

MULTIPLAC ZABAW swoją przygodę na tej atrakcji dziecko zaczyna od przeprawy przez tunel, następnie napotyka na swej drodze slalom z gumowymi słupkami które trzeba sprawnie ominąć.  Teraz czeka już na niego  krótka wspinaczka na sam szczyt… i zjeżdżalnia! Cała atrakcja jest w pełni bezpieczna i gwarantuje aż 14 metrów zabawy!

BRAMKA CELNOŚCIOWA każdy z uczestników będzie mógł, wcielić się w króla strzelców i potrenować celne oraz precyzyjne strzały piłką, stając się liderem naszego małego mundialu. Musimy zapanować nad równowagą, skupić się i wykonać precyzyjne kopnięcie tak, aby idealnie trafić w bramkę, która posiada kilka otworów o rożnych średnicach i znajdująca się na różnych wysokościach. 


OFF GOLF każdy z uczestników będzie mógł nauczyć się podstaw gry w golfa na bramce treningowej z profesjonalnymi kijami golfowymi. Atrakcja kreująca skupienie, koncentrację, pozycję, celność oraz technikę.
GIGANTYCZNY DARTS jeśli kiedykolwiek zafascynowała Cię gra w rzutki, to nasza gigantyczna atrakcja z pewnością przypadnie Ci do gustu. Nowością będzie zagranie na tarczy o średnicy 2,5 m. My proponujemy właśnie takiego ogromnego dartsa. Rzucamy do niego specjalnymi rzutkami, które za pomocą rzepów przyczepiają się danego pola na tarczy. By trafić w środek musimy uwzględnić parabolę i siłę rzutu. 


SUMO uczestnicy wcielają się w prawdziwych zawodników sumo, za pomocą ogromnych kombinezonów, pomagających „przybrać” parędziesiąt kilogramów. Walki prowadzone są na specjalnej macie, zgodnie z rytuałem sumo. Zabawa doskonale nadaje się do punktowanej rywalizacji zespołów. Dostarcza widzom ogromną dawkę humoru, gwarantując dobra zabawę. FLOATING BALLS to świat lewitujących piłeczek,  którymi możemy kierować za pomocą strumienia powietrza. Zabawa polega na przeniesieniu lewitującej piłeczki, bez dotykania jej rękoma tak, aby w jak najszybszym czasie znalazła się na końcu pneumatycznego toru.
GLADIATORZY zadaniem uczestników jest wzajemna „walka” na palach przy użyciu gigantycznych piankowych pałek służących do wzajemnego strącania się z pozycji, na których stoją. Upadek następuje na wielki, miękki pneumatyczny materac. Dodatkowy zawodnicy chronieni są za pomocą specjalnych, gąbkowych kasków. 


MEGA PIŁKARZYKI ogromne pneumatyczne boisko, stanowi realne odzwierciedlenie znanych wszystkim piłkarzyków stołowych. Uczestnicy zabawy przyczepieni są do siebie za pomocą poprzeczek, które w znacznym stopniu ograniczają ruchy . Sprawne przeprowadzenie akcji, która może zakończyć się golem, wymaga zaangażowania całej drużyny.

RURY DO SKAKANIA dmuchane urządzenie rozrywkowe przeznaczone do współza-wodnictwa. Dwie drużyny ścigają się o zwycięstwo skacząc równocześnie na dwóch długich, dmuchanych rurach. Bez dobrej współpracy i komunikacji między zawodnikami w drużynie, nigdy nie ruszą się z miejsca i nie mają szansy dotrzeć skokami do mety. 


SPODNIE TRZYOSOBOWE niektóry narzekają, że nie mogą zmieścić się w swoją parę spodni… w tym przypadku w jedną parę spodni muszą zmieścić się trzy osoby. Specjalnie skrojone spodnie dają nam możliwości przeprowadzania niezliczonej ilości konkursów, gier i zabaw.

SZTUCZNA KROWA poczciwa mućka potrzebuje kogoś kto ją wydoi! Już dzisiaj poznaj naszą krowę Marysie i poczuj się jak prawdziwy farmer. Sam wypracuj technikę, aby z jej wymion wyleciało jak najwięcej mleka. Aby osiągnąć jak najlepszy wynik ważne będzie odpowiednie podejście i kontakt ze zwierzątkiem. 

GRA W BULE bardzo popularna na zachodzie Europy, wywodząca się z Francji gra towarzyska, zawierająca także elementy zręcznościowe. Zasady gry są bardzo proste, ich nauka zajmuje chwilę, przez co każdy może spróbować gry. Gracze mają do dyspozycji trzy kule, które mają ulokować poprzez rzut jak najbliżej małej kuleczki, pieszczotliwie nazwanej ‘świnką’.

RZUT PODKOWĄ konkurencja celnościowa, która wymaga od uczestników dobrego oka i pewnej ręki. Nie zaszkodzi także wypracowanie indywidualnej techniki rzutu, która okazuje się niezbędna do zdobycia punktów nie tylko za celność, ale również za styl. 

STÓŁ DO SIŁOWANIA ​​​​​​​sportowa walka, na naszym profesjonalnym stole do siłowania na rękę, w której dwóch znajdujących się  naprzeciw siebie godnych przeciwników zawiera dłonie w uścisk, trzymając  jednocześnie łokcie na stole, starają się pokonać przeciwnika przeciągając  jego rękę w dół, tak aby dotknął dłonią stołu. Zawodnicy podzieleni są na odpowiednie kategorię: mężczyźni, kobiety oraz dzieci.

​​​​​​​UNIHOKEJ niezwykle dynamiczna gra zespołowa o charakterze szybkościowo - wytrzymało-ściowym, z pięcioma zawodnikami i bramkarzem w każdej drużynie. Zawodnicy do gry używają specjalnej konstrukcji kijów z tworzywa sztucznego oraz lekkiej perforowanej piłeczki plastikowej. Celem jest zwycięstwo w meczu poprzez zdobycie większej ilości bramek niż rywal.

GALERIA 

PIKNIKI FIRMOWE


Organizacja pikników firmowych to nasza specjalność! Istniejemy po to, by tworzyć i realizować dla Was najlepsze eventy, imprezy i pikniki dla firm! W naszej pracy dbamy o każdy szczegół, zaczynając od lokalizacji i transportu poprzez fachową obsługę i catering, a skończywszy na ciekawych atrakcjach i oprawie artystycznej. Nasze główne cechy to kreatywność, elastyczność i ogromna pasja, z którą podchodzimy do realizacji naszych projektów. ​​​​​​​​​​​​​​


ATRAKCJE WODNE


CHWILA OCHŁODY W UPALNE LATO!

Pokonaj fale na pokładzie szybkiej łodzi pneumatycznej, skonstruuj i zwoduj tratwę, spróbuj chodzić po wodzie i naucz się pierwszej pomocy przedmedycznej pod czujnym okiem ratownika WOPR. Wodne atrakcje to najlepszy sposób na ochłodę w upalne lato.​​​​​​​
​​​​​​​CO SZCZEGÓLNEGO DOSTANIECIE OD NAS?


- bezpłatną opiekę kosultanta na etapie                                 przygotowawczym,

- gwarancję jakości w postaci przejrzystej umowy                 zabezpieczającej interes klienta,

- niepowtarzalne scenariusze i fachowo dobrane                 atrakcje,
- sympatyczną i wykwalifikowaną obsługę,
- pełny wgląd w kosztorys przedsięwzięcia oraz                    możliwość negocjacji ceny,
- najniższe ceny na elementy składowe imprezy, ze             względu na własne zaplecze sprzętowe,
- najwyższy poziom bezpieczeństwa,
- upusty cenowe na stałe zlecenia,
A wszystko to na jednej  fakturze za szkolenie, konferencję itp!