ATRAKCJE SCENICZNEProponujemy szereg atrakcji scenicznych, które w doskonały sposób podkreślą wyjątkowość i prestiż każdego pikniku firmowego oraz rozinnego. 

Piknik firmowy warto poszerzyć o obesność konferansjera, występ kabaratu lub zespołu muzycznego. Niezapomnianym punktem kulminacyjnym imprezy jest pokaz sztucznych ogni, który dodaje prestiżu wydarzeniu.

NASZE PROPOZYCJE:


konferansjer, wystep zespołu muzycznego, występ kabaretu, fajerwerki

Atrakcje ekstremalne

KONFERANSJER czyli osoba prowadząca, zapowiadająca kolejne punkty programu. Przyjemny głos, nienaganna dykcja, poczucie humoru to cechy naszych konferansjerów, którzy nie tylko zapowiadają kolejne punkty programu, ale również dbają o dobre samopoczucie wszystkich uczestników imprezy, prowadzą konkursy i niejednokrotnie sami brylują na parkiecie. Dobry i sprawdzony konferansjer to podstawa każdej udanej imprezy. Równie często sięgamy także po konferansjerów i prowadzących dobrze już Państwu znanych ze szklanego ekranu.


WIECZÓR KABARETOWY jesteśmy w stanie zaprosić na Państwa życzenie dowolną grupę kabaretową zarówno z najwyższej półki jak i składy mniej znane, a oferujące rozrywkę na wysokim poziomie. Programy kabaretowe zawsze dobierane są tak, aby były interaktywne i współtworzyła je publiczność. Występy tego typu dodają dodatkowego prestiżu, chociażby poprzez obcowanie ze znanymi artystami.

ZESPOŁY MUZYCZNE wyjątkowe wydarzenie w firmie, takie jak jubileusz, wprowadzenie nowego produktu, otwarcie nowego punktu sprzedaży czy produkcji, a także doroczny piknik firmowy - wszystkie te okazje wymagają profesjonalnej oprawy muzycznej, starannie wyselekcjonowany zespół muzyczny jest w stanie zapewnić przyjemną atmosferę spotkania biznesowego oraz sprawić, że zaproszeni goście długo będą wspominać organizowany przez Państwa wieczór. Wszystkie takie nietypowe wydarzenia, to doskonała okazja na promowanie wizerunku firmy, a także pomysł na kreowanie pozytywnej atmosfery w firmie.


POKAZ FAJERWERKÓW profesjonalny pokaz pirotechniczny charakteryzujący się bogatą gamą efektów, kolorów, kształtów. Jesteśmy w stanie zagwarantować niezapomniane widowisko, które każdy będzie podziwiał z zapartym tchem. Taki pokaz uświetni każdy wieczór, stwarzając niezapomnianą i emocjonującą atmosferę
ATRAKCJE WODNE


CHWILA OCHŁODY W UPALNE LATO!

Pokonaj fale na pokładzie szybkiej łodzi pneumatycznej, skonstruuj i zwoduj tratwę, spróbuj chodzić po wodzie i naucz się pierwszej pomocy przedmedycznej pod czujnym okiem ratownika WOPR. Wodne atrakcje to najlepszy sposób na ochłodę w upalne lato.
ATRAKCJE DROGOWE


Oceń swoją percepcję w alkogoglach, naucz się panować nad samochodem podczas poślizgu, doświadcz symulacji dachowania pojazdu i zdobądź niezbędną wiedzę z dziedziny udzielania pierwszej pomocy. Atrakcje świetnie urozmaicą każdy piknik firmowy lub rodzinny!

PIKNIKI FIRMOWE


Organizacja pikników firmowych to nasza specjalność! Istniejemy po to, by tworzyć i realizować dla Was najlepsze eventy, imprezy i pikniki dla firm! W naszej pracy dbamy o każdy szczegół, zaczynając od lokalizacji i transportu poprzez fachową obsługę i catering, a skończywszy na ciekawych atrakcjach i oprawie artystycznej. Nasze główne cechy to kreatywność, elastyczność i ogromna pasja, z którą podchodzimy do realizacji naszych projektów. ​​​​​​​​​​​​​​