ATRAKCJE SURVIVALOWE NA IMPREZY INTEGRACYJNEWstąp do szkoły przetrwania, poznaj tajniki survivalu, zdobądź nowe doświadczenie!

Poczuj się jak Robinson Crusoe czy Bear Grylls i zdobądź wiedzę jak przetrwać trudne warunki i zapewnić sobie schronienie, bezpieczeństwo i pożywienie będąc zdanym jedynie na siebie, w całkowitej dziczy. Pakiet atrakcji survivalowych zapewni nie tylko rozrywkę ale pomoże zdobyć niezbędną wiedzę z dziedziny przetrwania.

NASZE ATRAKCJE:


pozyskiwanie wody, rozpalanie ognia, maskowanie, zdobywanie pożywienia

POZYSKIWANIE WODY I OGNIA zarówno woda jak i ogień są niezbędne do przetrwania w dziczy. Woda to niezbędny element do przeżycia, ogień zaś rozjaśnia mroki, odstrasza zwierzęta czy po prostu daje ciepło. Nie zawsze jednak będziemy wyposażeni w butelkę wody zdatnej do picia oraz zapałki i papier. Ta atrakcja umożliwi Ci zdobycie wiedzy w dziedzinie filtrowania wody i rozpalania ogniska bez zapałek.


BUDOWA SCHRONIENIA z elementów otoczenia jest praktyczna wiedzą, która może się przydać każdemu kto zgubi szlak nocą. Aby bezpiecznie przetrwać do rana warto zbudować schronienie przed deszczem, zimnem oraz wiatrem. Warsztaty survivalowego obozu z pewnością przydadzą Ci się w razie gdyby zastała Cię noc w dzikich terenach.

MASKOWANIE znajdujesz się na terenie nieprzyjaciela. Maskowanie staje się nieodłącznym elementem planu przebicia się przez linię wroga. Czy wiesz jakie elementy otoczenia i w jaki sposób możesz wykorzystać aby skutecznie zakamuflować się na terenie wrogich jednostek? Ta atrakcja uzupełni Twoją wiedzę z zakresu maskowania i ukrywania się wśród otoczenia.


POZYSKIWANIE POKARMU poznaj alternatywną kuchnię świata, zdobądź niezbędną wiedzę z zakresu pozyskiwania żywności i bezpiecznego odżywiania się znalezionymi przez Ciebie roślinami lub zwierzętami. Praktyczna wiedza, która przyda się każdemu nie tylko jako element przetrwania ale także jako urozmaicenie pieszych wędrówek, gdzie będziecie mogli zabłysnąć zdobytą wiedzą.


ATRAKCJE TEAM BUILDING 


​​​​​​​BUDOWANIE WIĘZI

Team Building skierowany jest do grup pracowniczych zarówno nowo powstałych jak i takich w których powstały konflikty lub brakuje współpracy pomiędzy pracownikami. Aktywności, wymagające ścisłej współpracy, tworzą naturalne więzi między uczestnikami poprawiając tym samym współpracę w firmie.


ATRAKCJE WODNE


Atrakcje nad wodą!

CHWILA OCHŁODY W UPALNE LATO

Pokonaj fale na pokładzie szybkiej łodzi pneumatycznej, skonstruuj i zwoduj tratwę, spróbuj chodzić po wodzie i naucz się pierwszej pomocy przedmedycznej pod czujnym okiem ratownika WOPR. Wodne atrakcje to najlepszy sposób na ochłodę w upalne lato.ATRAKCJE POWIETRZNE


Unieś się w przestworza!

PODNIEBNE ATRAKCJE

Poczuj wolność podczas podniebnych lotów i spójrz na świat z innej perspektywy. Odkryj parasailing i paragliding, wybierz się na ekskluzywny lot helikopterem lub unieś się kilkaset metrów nad ziemię w koszu unoszonym przez ogromną czaszę balonu. Podkreśl wyjątkowość swojej imprezy nadziemnymi atrakcjami!