ATRAKCJE TEAM BUILDINGTeam Building skierowany jest do grup pracowniczych zarówno nowo powstałych jak i takich w których powstały konflikty lub brakuje współpracy pomiędzy pracownikami. Aktywności, wymagające ścisłej współpracy, tworzą naturalne więzi między uczestnikami poprawiając tym samym współpracę w firmie.​​​​​​​

Budowanie z grupy zupełnie przypadkowych osób zespołu pracowniczego, potrafiącego ze sobą efektywnie działać, współpracować, a także podejmować stawiane wyzwania tkwiąc w przekonaniu, że razem musi się udać. Zespołu, którego członkowie potrafią się wzajemnie wspierać, ufać sobie oraz czerpać przyjemność z przebywania ze sobą w pracy. Również takiego, który potrafi poprzez nabytą kreatywnością oraz pełne zaangażowanie wszystkich członków rozwiązywać postawione problemy.

NASZE ATRAKCJE:


instytut odkrywców, mission impossible, skrzynki, szczudło, pajączek

Atrakcje team building:

INSTYTUT ODKRYWCÓW to zestaw 5 atrakcji, które wymuszają na uczestnikach współpracę oraz pobudzają logczne myślenie jak dopasować do siebie różne elementy aby skonstruować porządany przedmiot lub figurę. Atrakcja ta doskonale zbliża do siebie grupę i uczy komunikacji oraz współpracy w grupie.


​​​​​​​

MISSION IMPOSSIBLE członkowie zespołu zostają za pomocą specjalnych uprzęży zawieszeni w powietrzu, plecami do góry, na wysokości 0,5m. Zadaniem wiszących uczestników jest jak najszybsze wyzbieranie elementów, które znajdują się bezpośrednio pod nimi. Sukces zagwarantuje tu nie tylko wytrzymałość wiszących śmiałków, ale przede wszystkim odpowiednia komunikacja reszty grupy.


SZKRZYNKI zadaniem grupy jest wybudowanie wieży z 22 kontenerów po napojach. Zadanie jest o tyle utrudnione, że kontenery muszą być ułożone jeden na drugim, a powstała chwiejąca się konstrukcja sięga wysokości 12 metrów. Zadanie zabezpieczone jest przez instruktora sprzętem alpinistycznym. Zadanie wymaga współpracy całego zespołu, który decyduje o sukcesie jednostki.

​​​​​​​

HYDROZAGADKA zadaniem grupy jest zbudowanie z dostarczonych przedmiotów rurociągu, który pozwoli na przetoczenie kulki z naczynia A do naczynia B. Problemem będzie to, że łączna długość dostarczonych rekwizytów, nie wystarczy do połączenia naczyń… Ćwiczenie pobudza kreatywność oraz współpracę w grupie.​​​​​​​

SZCZUDŁO w formie ogromnego trójkąta, na którym przemieszcza się jeden uczestnik zabawy. Do czubka trójkąta przymocowane są liny za pomocą, których, pozostali uczestnicy współpracują ze sobą przemieszczając konstrukcję. Zadanie nie jest łatwe, wymaga koordynacji działań całego zespołu, bez której czynność nie jest możliwa do zrealizowania. 

​​​​​​​

PAJĄCZEK pomiędzy kilkoma drzewami rozpięta jest "sieć pajęcza" zbudowana z lin. Zadaniem zespołu jest przejście na drugą stronę pajęczyny, jednak w taki sposób, aby każde "oko" było wykorzystane tylko jeden raz. W czasie zabawy istotne jest wspólne planowanie i strategia, konieczna będzie również kreatywność przy pokonywaniu przeszkody.

​​​​​​​

MAGICZNA SKRZYNIA grupa wybiera spośród swoich uczestników „łącznika”, który będzie miał za zadanie maprowadzić resztę uczestników do miejsca, gdzie ukryte są klucze. Gdy grupie uda się odnaleźć wszystkie pęki kluczy, staje ona przed niełatwym zadaniem otwarcia skrzyni pieczołowicie zamkniętej na kilka kłódek. Ma dużo kluczy i coraz mniej czasu…


OGROMNA JENGA  wyciągaj kolejno klocki z konstrukcji tak aby cała wieża się nie przewróciła. Zadanie tym razem nieco utrudnione gdyż wieża ma rozmiar XXL. 

KOD SEMAFOROWY każdy powinien znać ten język sygnalizacyjny. Jest to uniwersalna komunikacja, która może nam się przydać w najmniej oczekiwanych okolicznościach i uratować życie. Uczestnicy zdobędą umiejętnośćodczytywania znaków semaforowych. Ich zadaniem będzie odbiór znaków nadawanych przy pomocy trzymanych w rękach marynarza chorągiewek.


NARTY WIELOOSOBOWE uczestnicy zabawy stoją przed niełatwym zadaniem – muszą pokonać tor przeszkód na nartach. Aby dodatkowo skomplikować sprawę nie będą to zwykłe narty ale narty wieloosobowe wymagające od drużyny koordynacji i doskonałej pracy zespołowej. Dużo śmiechu i dobrej zabawy gwarantowane!


GALERIA 
DLA KOGO TEAM BUILDING?


Team buliding dedykujemy przeważnie grupom:

 - nowo powstałych grup,
 - firm chcących zwiększyć współpracę wśród swoich            pracowników,

- grup rozbitych konfliktem,
- szefów działów kierujących wspólnym projektem
- grup, od których wymagana jest szczególne                       zaangażowanie i wysoki poziom motywacji,
- zespołów zorientowanych na kreatywne                              rozwiązywanie problemów,
- osób wypalonych i znudzonych codzienną pracą,
- grup, w których zła komunikacja utrudnia efektywne       działanie,

- osób poszukujących "czegoś nowego" w wyjazdach          firmowych.​​​​​​​​​​​​​​

JAKIE KORZYŚCI DAJE TEAM BUILDING?- konsolidujemy grupę,
- poprawiamy lub budujemy system komunikacji,
- motywujemy personel do działania, podnosimy                 morale,
- pobudzamy kreatywność,
- określamy naturalnego lidera i role grupowe,
- eliminujemy ukrytą niezdrową rywalizację,

- wspieramy wewnętrzny system wartości, opierając go     na wzajemnym szacunku i zaufaniu,
- dostarczamy niezapomnianych wrażeń,
- kreujemy pozytywny wizerunek szefa, firmy lub                 korporacji wrażliwych na potrzeby pracowników.

​​​​​​​CO SZCZEGÓLNEGO DOSTANIECIE OD NAS?


- bezpłatną opiekę kosultanta na etapie                                 przygotowawczym,

- gwarancję jakości w postaci przejrzystej umowy                 zabezpieczającej interes klienta,

- niepowtarzalne scenariusze i fachowo dobrane                 atrakcje,
- sympatyczną i wykwalifikowaną obsługę,
- pełny wgląd w kosztorys przedsięwzięcia oraz                    możliwość negocjacji ceny,
- najniższe ceny na elementy składowe imprezy, ze             względu na własne zaplecze sprzętowe,
- najwyższy poziom bezpieczeństwa,
- upusty cenowe na stałe zlecenia,
A wszystko to na jednej  fakturze za szkolenie, konferencję itp!