O NAS


Historia firmy:

Adventure Extreme powstała z połączenia pasji do przygody oraz organiacji imprez w 2004r. Zdobyte doświadczenie oraz bogate zaplecze sprzętowe pozwala nam na tworzenie unikalnych realizacji na terenie kraju oraz za granicą. W 2014 roku firma została przekształcona w spółkę kapitałową skupiającą specjalistyczne marki. W skład grupy wchodzą:

www.pikniki- firmowe.com.pl

www.paintball.beskidy.pl

www.kulazorba.pl

www.skokochron.pl

www.organizacjakuligow.pl


Ciekawe wydarzenia:

2007 - Hiszpania, obsługa klientów kluczowych Get  In Banku na wybrzeżach Costa Brava.

2008 - Eventy wprowadzające Gore-Tex w produktach firmy Adidas w Polsce.

2009 - Zakup pierwszej bazy w Beskidzie Małym.

2012 - Wprowadzenie do oferty jedynego w Polsce skokochronu, posiadającego odpowiednie atesty.

2013 - Zakup bazy Lgotka, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce posiadającą dwie bazy plenerowe.

2014 - Pełna organizacja 20-lecia w Polsce największej drukarni na świecie, event na 2500 osób.

2016 - Zakończenie I etapu budowy kompleksu biurowo-magazynowego.

Nasz sprzęt:

Wybierając naszą firmę do współpracy, masz pewność, że  zapewnimy Ci sprzęt najwyższej jakości- tylko na takim pracujemy. Proponowane przez nas atrakcje opieramy na własnych zasobach sprzętowych. Wszystko co konieczne do organizacji swojej imprezy znajdziesz w jednym miejscu, abyś nie musiał ryzykować współpracy z przypadkowymi dostawcami.

Nieruchomości:

Posiadamy własne bazy do organizacji imprez integracyjnych. Dzięki wyborowi terenów w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej  oraz Beskidu Małego możemy zapewnić komfortowe ulokowanie naszych realizacji w najpiękniejszych krajobrazowo okolicach. Nasza infrastruktura zapewnia profesjonalne przeprowadzenie  atrakcji, a okoliczne hotele zadowolą nawet najbardziej wymagających klentów.

 

Siedziba firmy wraz z zapleczem magazynowo-biurowym pozwala na sprawną relizację zleceń firmy oraz komfortową pracę. 

Załoga:

"Rób w życiu to, co naprawdę lubisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować!" Adventure Extreme to historia pasji, która pozwoliła stworzyć wyjątkowe możliwości do zawodowej realizacji. Nasza załaga to specjaliści w swoim fachu. Serdeczni i otwarci chętnie podzielą się z Tobą swoim pomysłem na życie w ciągłej przygodzie. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia, które jednak nigdy nie zastąpią praktycznego doświadczenia. 

Standard naszej pracy:

  • Pracując dla Ciebie, staramy się stworzyć  wyjątkową atrmosferę, abyś miło spędził czas.
  • Dbamy o detale animacji, otoczenie oraz logiczny ciąg każdej imprezy.
  • Kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam kreować niebanalne scenariusze.
  • W standardzie naszych imprez zapewniamy komfortowe strefy Chill Out, gdzie na wygodnych leżakach znajdziesz chwilę relaksu.