PIKNIKI FIRMOWEOd ponad 17 lat realizujemy pikniki firmowe oraz rodzinne. Nasze usługi realizujemy z największą starannością i dbałością o detale.

Organizacja pikników firmowych to nasza specjalność! Istniejemy po to, by tworzyć dla Was najlepsze eventy, imprezy i pikniki dla firm! W naszej pracy dbamy o każdy szczegół, zaczynając od lokalizacji i transportu poprzez fachową obsługę i catering, a skończywszy na ciekawych atrakcjach i oprawie artystycznej. Nasze główne cechy to kreatywność, elastyczność i ogromna pasja, z którą podchodzimy do realizacji naszych projektów. Zapraszamy do współpracy!

ZAPEWNIAMY :


dmuchańce, kinder park, namioty, catering

ATRAKCJE DLA DOROSŁYCH piknik firmowy lub rodzinny to nie tylko pyszne jedzenie, muzyka oraz tańce lecz także szereg konkursów i zabaw również dla dorosłych. Porponujemy zarówno atrakcje team builingowe, zręcznościowe, rozrywkowe oraz extremalne.


ATRAKCJE DLA DZIECI wszystkie dzieci mogę skorzystać z naszego Kinder Parku gdzie spędzą czas bawiąc się z animatorem. Przygotowaliśmy szereg atrakcji dla najmłodszych, między innymi kącik małego artysty, chusta klanza, malowanie buziek, wielkie bańki mydlane, zabawy z klaunem czy konkursy sprawnościowe. Gwarantujemy dużo radości i uśmiechu na twarzach wszystkich dzieci!

WYNAJEM NAMIOTÓW  w razie niesprzyjającej aury pogodowej dysponujemy namiotami wielowymiarowymi, które umożliwią zadaszenie części atrakcji. Namioty na pikniki firmowe wyposażamy w komplety ławostołów dla wszystkich uczestników oraz zakładamy oświetlenie w razie potrzeby.

CATERING oferujemy podczas imprez integracyjnych oraz pikników firmowych i rodzinnych nasz własny catering. Potrawy przyrządzane są ze starannie wyselekcjonowanych produktów najwyższej jakości. Podczas serwowania cateringów stawiamy na świeżość i jakość składników z jakich korzystamy.


ESTRADA I LOGISTYKA zapewniamy na pikniki scenę dowlnych rozmiarów, na której odbywać się mogą zarówno występy zespołów muzycznych, kabaretów jak i przemówienia zarządu oraz wręczanie nagród za udział w konkursach. Oprócz samej sceny zapewniamy również jej profesjonalne oświetlenie oraz nagłośnienie.

SANITARIATY zapewniamy komfortowe sanitariaty z umywalkami na czas trwania pikniku dla wszystkich uczestników. ATRAKCJE TEAM BUILDING


BUDOWANIE WIĘZI

Team Building skierowany jest do grup pracowniczych zarówno nowo powstałych jak i takich w których powstały konflikty lub brakuje współpracy pomiędzy pracownikami. Aktywności, wymagające ścisłej współpracy, tworzą naturalne więzi między uczestnikami poprawiając tym samym współpracę w firmie.

ATRAKCJE MILITARNE


Wojskowa dyscyplina, pot lejący się z czoła, prawdziwe emocje i niesamowita zabawa. Nasze atrakcje militarne sprawią, że poczujesz się jak w prawdziwym wojsku! Odnajdź skarby zakopane na polu minowym, sprawdź swoje celne oko na strzelnicy, pokonaj wojskowy tor przeszkód. Daj z siebie wszystko i pokaż, że nie ma Ci równych!
CO SZCZEGÓLNEGO DOSTANIECIE OD NAS?


- bezpłatną opiekę kosultanta na etapie                                 przygotowawczym,

- gwarancję jakości w postaci przejrzystej umowy                 zabezpieczającej interes klienta,

- niepowtarzalne scenariusze i fachowo dobrane                 atrakcje,
- sympatyczną i wykwalifikowaną obsługę,
- pełny wgląd w kosztorys przedsięwzięcia oraz                    możliwość negocjacji ceny,
- najniższe ceny na elementy składowe imprezy, ze             względu na własne zaplecze sprzętowe,
- najwyższy poziom bezpieczeństwa,
- upusty cenowe na stałe zlecenia,
A wszystko to na jednej  fakturze za szkolenie, konferencję itp!