SCENARIUSZE ANIMACYJNEScenariusze animacyjne są doskonałą propozycją na urozmaicenie imprez integracyjnych. Wybrane przez Was atrakcje możemy poszerzyć o dodatkową rywalizację między drużynami zachowaną w konwencji wybranego scenariusza.

Przenieś się w świat Indiany Jonesa lub w realia II Wojny Światowej i odnajdź zaginiony skarb. Zmierz się na polu walki podczas D-Day, rozwiąż zagadkę w Escape Roomie lub zbuduj zimową twierdzę.

NASZE PROPOZYCJE:


Indiana Jones, Escape Room, Skarby III Rzeszy, D-Day, Pustynna Burza

Scenariusze animacyjne

INDIANA JONES jest animowaną grą w klimacie znanej serii filmów przygodowych "Indiana Johnes". Uczestnicy imprezy wcielają się w bohaterów filmu. Ich głównym zadaniem jest dotarcie do groty, w której znajduje się pradawny skarb zwany „GRALEM”. Nie jest to jednak takie proste. Mapa jaką posiadają nie jest kompletna i nie określa precyzyjnie umiejscowienia groty. Z pozoru łatwa wyprawa okazuje się ciągiem niespodziewanych zadań, których wykonanie umożliwia dalszą podróż po świecie tajemnic i przygody…


SKARBY III RZESZY przed Wami możliwość odnalezienia jednego z największych skarbów III Rzeszy. Do dyspozycji specjalistyczny sprzęt, strzępki informacji i Wasz potencjał, który pozwoli zmierzyć się z tym wyzwaniem. Będziecie musieli wykazać się odwagą i nie lada sprytem żeby przedostać się przez mroczne podziemia, opuszczone fortyfikacje i co najważniejsze nie wpaść w pułapki, które przezornie zostawili niemieccy żołnierze opuszczając ten teren. To co dla innych będzie tylko niewiarygodną legendą dla Was stanie się rzeczywistością, z którą trzeba się zmierzyć, aby odkryć to co nieodkryte. Do dzieła!


WODNY ŚWIAT to wyjątkowy program oparty o atrakcje wodne w najrozmaitszej postaci takie jak: RIB'y, żaglówki, szalupy ratunkowe, ratownictwo wodne i wiele innych…Nasz program pozwala uczestnikom przeżyć niecodzienną przygodę z dużą dawką emocji w pełni bezpieczny sposób pod nadzorem wykfalifikowanych instruktorów i ratowników. Wodny Świat został tak zaplanowany, aby warunki pogodowe (niska temperatura) nie były przeszkodą w realizacji całego przedsięwzięcia. Uczestników poza środkami bezpieczeństwa takimi jak kamizelki ratunkowe, wyposażamy w pianki nurkowe chroniące termicznie przed zimną wodą oraz zapewnimy mobilne przebieralnie.


CHALLENGE RACE Myślałeś, że spocić się możesz tylko wykonując wysiłek fizyczny? Wydaje Ci się, że męczące może być tylko pokonywanie przeszkód, które wymagają od Ciebie siły, gibkości i sprawności? Udowodnimy Ci, że jesteś w błędzie. Zapewnimy Ci rozrywkę, która zmęczy Twój umysł, tak bardzo, że będziesz czuł się jak po przebiegnięciu prawdziwego maratonu z niezliczoną ilością przeszkód. Hektolitry potu, palące słońce, nieustające pragnienie i marzenie o mecie. A po drodze czaić się będą na Ciebie najróżniejsze, przerażające i pochłaniające umysł… zagadki logiczne. Jakby tego Wam było mało zapewniamy obowiązkowe dla każdego biegu przeszkody terenowe, po których gwarantujemy, że błoto i kurz będą Waszym nowym sprzymierzeńcem.


MASZYNA GOLDBERGA poznaj świat przekładek, zawiasów, dźwigni, wahadeł, spirali, klocków... Zbuduj wraz z całą drużyną mechanizm Goldberga. Jest to przesadnie rozbudowane urządzenie lub seria mechanizmów działających na zasadzie domina, które w złożony sposób wykonują bardzo proste czynności. Połączenie wszystkich elementów zbudowanych przez drużyny uruchomi mechanizm odsłaniający niespodziankę!


ESCAPE ROOM trafiasz do miejsca pełnego tajemniczych przedmiotów, które kryją wiele zagadek. Twoim zadaniem jest wydostanie się z pokoju po wykonaniu wskazanego zadania. Jesteś jednak ograniczony czasem, który nieubłagalnie biegnie. Musisz połączyć swoje siły z współtowarzyszami, gdyż rozwiązanie wszystkich zagadek będzie wymagało ścisłej współpracy i logicznego myślenia.

WINTER CHALLENGE przeżyj w zimie ekstremalne emocje! Poczuj gorąco jakie wywoła w Tobie adrenalina nawet jeśli na zewnątrz panuje ujemna temperatura. Weź udział w ekstremalnej jeździe samochodami terenowymi. Pokonaj most linowy zawieszony kilkanaście metrów nad ziemią. Oddaj skok z wysokości, na ogromną poduchę wypełnioną powietrzem! To tylko początek atrakcji jakie czekają na Ciebie w ofercie Winter Challenge.


TWIERDZA zbuduj zimową twierdzę i pokonaj w walce przeciwnika! Nietypowy program Twierdza zabierze Cię w świat maszyn budowlanych i zimowej rywalizacji. Twoim zadaniem wraz z resztą Twoich kompanów będzie zbudowanie fortecy oraz pokonanie przeciwnika w walce na śnieżne kule.

D-DAY jedyna i niepowtarzalna okazja, aby przyczynić się do otwarcia drugiego frontu walk w zachodniej Europie. Jak wykorzystać element zaskoczenia i dostać się na terytorium wroga? Od wypełnienia przez Was specjalnej tajnej misji zależy powodzenie całej operacji Overlord. Musicie się wykazać sprytem, zorganizowaniem i przede wszystkim odwagą, aby wykonać wszystkie elementy misji. Wszyscy na Was liczą, nie zawiedźcie!

WYPRAWA OFF ROAD zapewne widziałeś na żywo lub w telewizji rajdy samochodowe takie jak Dakar, Rmf Marroco Challenge, Transghotica... Potworny ryk maszyn, kłęby spalin, drżące ręce na kierownicy oraz pot spływający z czoła, to odczucia każdego zawodnika, startującego w ekstremalnym rajdzie. Teraz Ty będziesz mógł poczuć podobne emocje, lub nawet większe zapewne debiutując w rajdowych zmaganiach. Program imprezy został tak skonstruowany, zadania rajdowe tak dobrane, aby również Panie bez większego stresu mogły podjąć się ich realizacji. Zabierzemy uczestników w teren, gdzie rozpoczynają swoją przygodę z maszynami, emocjami, adrenaliną.

RESCUE ACTION roztrzaskany wrak pojazdu, wołanie rannych o pomoc to realia z jakimi przyjdzie się Wam zmierzyć realizując fabułę Rescue Action. A wszystko to pod okiem wykwalifikowanych ratowników medycznych, którzy przed przystąpieniem do akcji ratunkowej przeszkolą Was w zakresie udzielania pierwszej pomocy oraz posługiwania się podstawowym sprzętem ratowniczym. Poza wartością merytoryczną, zapewnimy dawkę dobrej zabawy i często ekstremalnych przeżyć.

PIMP MY RIDE kto z nas nie marzył, aby choć raz w życiu wziąć udział w rajdzie prawdziwych samochodów wyścigowych. Przyjemny warkot silnika, zawrotna prędkość, a wszystko to we wnętrzu dopieszczonego w każdym calu cudu techniki – samochodzie rajdowym. Pimp my ride to scenariusz, który pozwoli zrealizować nam te marzenia! Uczestnicy zabawy zostaną podzieleni na grupy, a każdej z grup zostanie przydzielony jedyny i nie powtarzalny egzemplarz samochodu marki FIAT 126p, kultowy „maluch”. Reszta będzie zależeć już tylko od Was...


PUSTYNNA BURZA litry potu, zmęczenie, brud okrywający całe ciało to tylko początek, a będzie tylko ciekawiej... W tych niezmiernie trudnych warunkach będziecie musieli zmierzyć się z realnym wrogiem. Wcielicie się w rolę żołnierzy Samodzielnych Oddziałów Taktyczno-Szturmowych, którzy mają do zrealizowanie wymagającą misję. Czy znajdziecie w sobie dość siły, żeby przedrzeć się przez terytorium wroga? Czy zaufacie swojemu dowódcy? Scenariusz imprezy postawi przed Wami wiele zadań i tylko Wasze zaangażowanie może sprawić, że wszystko zakończy się sukcesem.

​​​​​​​

SKALNA PRZYGODA niezapomniane emocje, możliwość zmierzenia się ze swoimi lękami i słabościami, a wszystko to na łonie natury. Realizując scenariusz będziecie mogli zejść w głąb ziemi i podjąć się eksploracji jaskiń, wznieść się ponad ziemie wspinając się na skały, tylko za pomocą własnej siły fizycznej. Dodatkowo prawdziwym sprawdzianem odwagi, będzie moment swobodnego lotu, który zapewni nam specjalnie zaprojektowane wahadło. Każdy z nas bardziej lub mniej spragniony jest dopływu adrenaliny, a skalna przygoda zapewni odpowiedni jej poziom, każdemu uczestnikowi...

AGENT jest doskonałym scenariuszem, wzorowanym na popularnym niegdyś programie telewizyjnym „Agent- na tropie przygody”. Uczestnicy zabawy podzieleni na grupy, rywalizują ze sobą zdobywając punkty zadaniowe. Równie ważne jak zdobyte punkty jest zdemaskowanie agenta w swoim zespole, który utrudnia działanie i dba o to, aby jego własna drużyna przegrała rywalizację. Na każdej konkurencji zespół typuje jedną osobę, która w opinii większości jest agentem. Poza widowiskowymi i często ekstremalnymi atrakcjami, uczestnikom wyśmienitą zabawę zapewnia obserwacja i analiza grupy konieczna do ujawnienia agenta.

ZŁOTY POCIĄG sprawa zaginionego pociągu pancernego powraca od lat i budzi wielkie zainteresowanie - szczególnie wśród poszukiwaczy skarbów. Gdzie może znajdować się cenny skład? Jedna z teorii brzmi: kosztowności ukryte są w podziemnym kompleksie Riese (po niemiecku "Olbrzym"). Riese to największy na świcie tajny projekt III Rzeszy, realizowany w czasie II wojny światowej w Górach Sowich i w zamku Książ. Niesamowity klimat miejsca podziemnych sztolni, bunkry, zagadki, rozszyfrowanie enigmy, spadochroniarz, ranny łącznik- to tylko niektóre przygody czekające na odważnych poszukiwaczy „Złotego Pociągu”…

TWIERDZA SZYFRÓW strzępki informacji, stare mapy, wykluczające się teorie, zadania pozornie nie do rozwiązania, tajemnicze szyfry, niekompletne wskazówki. To i wiele innych składa się na przygodę, z którą każdy może się zmierzyć, ale nie każdy może wyjść z niej zwycięsko. Tajemniczy skarb wokół, którego krążą znaki zapytania, od wielu lat pozostające bez odpowiedzi... Ale już dziś może się to zmienić. Może właśnie Waszej drużynie uda się rozwikłać największa zagadkę naszych czasów. Wystarczy zgrany zespół, odrobina odwagi, dużo logicznego myślenia i chęć odkrycia tego co nie odkryte. Przyjmijcie wyzwanie twierdzy

HALLOWEEN Raz dwa - Freddie już Cię ma…trzy cztery - zaraz w drzwi uderzy…pięć sześć - krzyż ze sobą nieś…siedem osiem - myśl o swoim losie…dziewięć dziesięć - nie dla Ciebie sen!

​​​​​​​
Duchy, wampiry, zombie, wilkołaki, demoniczne klauny, wiedźmy i najstraszniejsze koszmary – wszystkie upiorne charaktery zebrane w jednym miejscu na wyjątkowej, strasznej i nawiedzonej imprezie wieczornej.

ATRAKCJE TEAM BUILDING


BUDOWANIE WIĘZI

Team Building skierowany jest do grup pracowniczych zarówno nowo powstałych jak i takich w których powstały konflikty lub brakuje współpracy pomiędzy pracownikami. Aktywności, wymagające ścisłej współpracy, tworzą naturalne więzi między uczestnikami poprawiając tym samym współpracę w firmie.

ATRAKCJE MILITARNE


Wojskowa dyscyplina, pot lejący się z czoła, prawdziwe emocje i niesamowita zabawa. Nasze atrakcje militarne sprawią, że poczujesz się jak w prawdziwym wojsku! Odnajdź skarby zakopane na polu minowym, sprawdź swoje celne oko na strzelnicy, pokonaj wojskowy tor przeszkód. Daj z siebie wszystko i pokaż, że nie ma Ci równych!​​​​​​​

PIKNIKI FIRMOWE


Organizacja pikników firmowych to nasza specjalność! Istniejemy po to, by tworzyć i realizować dla Was najlepsze eventy, imprezy i pikniki dla firm! W naszej pracy dbamy o każdy szczegół, zaczynając od lokalizacji i transportu poprzez fachową obsługę i catering, a skończywszy na ciekawych atrakcjach i oprawie artystycznej. Nasze główne cechy to kreatywność, elastyczność i ogromna pasja, z którą podchodzimy do realizacji naszych projektów.