WARSZTATY TEMATYCZNE DLA FIRMWarsztaty tematyczne proponujemy wszystkim tym, którzy chcą nauczyć się czegoś nowego. 

Wszystkie warianty indealnie sprawdzają sie jako urozmaicenie wieczornej części imprezy integracyjnej. Są doskonałym pomysłem aby po całym dniu intensywnych zmagań zrelaksować się przy whisky lub ucząc się gry na afrykańskich bębnach.

NASZE PROPOZYCJE:


live cooking, degustacja cygar, rzeźbienie w lodzie, firewalking, fakirshow, warsztaty bębniarskie

DEGUSTACJA CYGAR / WHISKY jest to oryginalna i elegancka atrakcja doskonale pasująca na spotkania integracyjne oraz jako uzupełnienie wszelkiego rodzaju eventów wieczornych. Degustacje prowadzimy w formie ciekawego wykładu, podczas którego uczestnicy mają okazję poznać kulturę picia whisky. Będziecie mieli okazję poznać historię whisky oraz proces jej powstawania. Uczestnicy dowiedzą się jak w pełni celebrować palenie cygar wraz z pokazem ich zwijania.

 

DEGUSTACJA WINA  wino w Polsce przeżywa renesans. Otwierają się nowe wine bary, sklepy z winem, powstaje co raz więcej audycji i artykułów na temat wina. Także w życiu zawodowym wino zajmuje miejsce, które kiedyś było zarezerwowane dla mocnych alkoholi. Dowiesz się od profesjonalnego sommeliera między innymi: jak trzymać kieliszek, jakie wino wybrać na spotkanie biznesowe, na czym opiera się etykieta winiarska obowiązująca na świecie i jakie są różnice w stosunku do wina w różnych kulturach.

 

RZEŹBIENIE W LODZIE  na oczach publiczności nadaje niesamowity charakter eventom. Goście mogą zobaczyć jak z potężnych brył lodowych małymi krokami  powstaje dzieło artystyczne. Pierwszym etapem jest wycinanie piłą łańcuchową kształtów wybranej rzeźby. Następnie przy pomocy dłut i frezów rzeźba obiera formę ostateczną. 

 

LIVE COOKING nowa koncepcja interaktywnego spotkania z kuchnią podczas imprezy firmowej. Kreatywne zajęcia kulinarne połączone z elementami edukacji zdrowotnej i smakowej. Uczestnicy podzieleni na grupy realizują ustalone zadania, aby wypełnić założony cel – przygotować wspólny posiłek. Wszystko odbywa się przy instruktażu i pomocy doświadczonego mistrza kuchni. Poszczególne grupy przygotowują jeden z elementów posiłku – przystawkę, zupę, danie główne, deser lub inne elementy według założonego celu imprezy, tak, aby w finale cieszyć się degustacją stworzonych dań...

 

WARSZTATY ZDROWEGO ŻYWIENIA jest propozycją dla osób, które mają problemy z utrzymaniem zdrowych nawyków żywieniowych oraz aktywnego stylu życia. W trakcie warsztatu uczestnicy zastanowią się, co sprawia, że trudno im utrzymać dietę, poznają swoje nawyki i przekonania, których skutkiem są problemy z wagą. Każdy z uczestników będzie miał okazję zastanowić się nad własną motywacją do zmiany, opracować racjonalne cele , które następnie włączy w swój indywidualny plan działania na rzecz zdrowego stylu życia.

 

WARSZTATY FILMOWE nowatorskie, oryginalne i niesamowicie wyjątkowe wydarzenie przeznaczone dla grup, które mają ochotę na inną koncepcję spotkania integracyjnego. Podczas organizacji warsztatów uczestnicy dowiedzą się podstawowych informacji związanych z pracą filmowca, poznają techniki pracy operatorów i oświetleniowca. Warsztaty filmowe to atrakcyjny pomysł na imprezę firmową, podczas której każdy otrzyma rolę i będzie miał do wykonania bardzo ważne zadanie, bez którego całość projektu nie będzie miała szansy zaistnieć. 

WARSZTATY FOTOGRAFII są ciekawą propozycją dla osób, które chcą zdobyć wiedzę na temat technik fotografii. Uczestnicy poznają jak komponować zdjęcia, jak pracować ze sprzętem w różnych warunkach oświetlenia oraz jak obsługiwać własny aparat. Warsztaty prowadzone są przez profesjonalnego fotografa-instruktora, składają się z części teoretycznej oraz praktycznej, odbywającej się w plenerze. Uczestnicy fotografują wybrane przez siebie obiekty, następnie zdjęcia są omawiane z instruktorem. 

 

WARSZTATY WIZAŻU skierowane są głównie do kobiet. Podczas warsztatów wizażu prowadzonych przez profesjonalnych stylistów i wizażystów odnajdziesz swój indywidualny styl, właściwy dla Twojej osobowości, urody i pozycji zawodowej. Dowiesz się jak podkreślać swoje atuty i tuszować niedoskonałości. Uczestniczki spotkania dowiedzą się jakie kosmetyki stosować, jak dobierać barwy i na co zwracać uwagę podczas kreowania własnego wizerunku od strony kosmetycznej. Warsztaty prowadzone są w miłej, babskiej atmosferze, przy kawie i ciastkach. 

 

WARSZTATY BĘBNIARSKIE wspólny rytm to najstarsza forma budowania zespołu, a warsztaty bębniarskie są najlepszym jej narzędziem. Celem warsztatów jest integracja poprzez wspólną zabawę. Są przygotowane i przeprowadzone przez doświadczonych muzyków – instruktorów, z wykorzystaniem muzyki i egzotycznych instrumentów z różnych stron świata. Każdy z uczestników otrzymuje do dyspozycji instrumenty perkusyjne, jednocześnie stając się równoprawnym, niezbędnym elementem całości orkiestry bębniarskiej.

 

CASINO NIGHT będziecie mieli okazję zakosztować smaku wygranej i poczuć prawdziwe emocje, wkraczając w progi naszego mini kasyna. Odnajdą w sobie nutkę hazardu grając w ruletkę, kości czy Black Jacka i inne gry karciane na prawdziwych stołach prosto z kasyna, obsługiwanych przez zawodowych krupierów. Mistrzem kasyna zostanie ten, kto o wskazanej godzinie pozostanie z największą ilością żetonów. 

 

CSR DLA FIRM posadź drzewo, wybuduj zimowe schronisko dla zwierząt, działaj społecznie. Społeczna odpowiedzialność biznesu to wspólne działania całego zespołu firmy takie jak sadzenie drzew, pomoc osobom potrzebującym czy troska o bezdomne zwierzęta, świetnie integruje zespół i ma wpływ na kreowanie wizerunku firmy przyjaznej lokalnym społecznością. CSR to także doskonały sposób, aby poprzez wspólne działanie skonsolidować grupę.

 

FIREWALKING najwyższy czas, aby przełamać w sobie strach i przezwyciężyć głęboko zakorzenione opory! Chodzenie po ogniu, to atrakcja polegająca na przejściu uczestników boso po rozpalonych do czerwoności węglach drzewnych rozgrzanych  do 700° C pod okiem Ogniomistrza. Firewalking jest jednym z najbardziej efektownych i skutecznych narzędzi motywacyjnych, które zawsze sprawdza się na imprezach integracyjnych i szkoleniach.

 

FIRESHOW inaczej sztuka tańca z ogniem. Nasze pokazy fireshow opierają się na sztuce manipulacji płonącym sprzętem. Są to dopracowane układy choreograficzne, grupowe i solo, ułożone pod odpowiednio dobraną muzykę. Całopalne liny, płonące kule na łańcuchach (poi), czy wachlarze to tylko część rekwizytów wykorzystywanych przez nas do tworzenia tego intrygującego widowiska.

 

FLAIR SHOW pokazy barmańskie są niezwykle atrakcyjną formą urozmaicenia dowolnego wieczoru lub przedsięwzięcia. Pokaz to nie tylko kolorowe i smaczne napoje. To także, a może przede wszystkim wspaniałe show barmańskie, będące połączeniem świateł, igrania z płomieniami ognia oraz zaprzeczeniem wszelkich prawom grawitacji. Latające w powietrzu butelki, bar w płomieniach, triki wykonywane w rytm muzyki- wszystko to sprawia, że pokazy barmańskie są doskonałym ubarwieniem każdej imprezy.

 

GORĄCY POKAZ TAŃCA  świetna atrakcja, która ubarwi wieczór, rozrusza gości i na długo pozostanie w ich pamięci, wywołując uśmiech. Oferujemy pokaz energetycznego, zmysłowego tańca prowadzonego przez atrakcyjne, skąpo ubrane tancerki, które po przedstawieniu swojego tanecznego show, zaproszą gości do wspólnej zabawy. Spektakl z pewnością przypadnie do gustu mężczyzn, a gorące tancerki przez chwile pomogą zapomnieć o codziennych troskach i przeniosą ich w tropikalne klimaty orientu.

POKAZ ILUZJONISTYT sztuka iluzji jest doskonałym sposobem na dostarczenie rozrywki podczas różnego rodzaju imprez firmowych oraz pikników. Wizualne efekty iluzjonistyczne, pełne humoru dialogi oraz zaangażowanie publiczności tworzą niezapomniane widowisko. W spektaklu zawartych jest wiele sztuczek z dziedziny iluzji manipulacyjnej, lewitacje przedmiotów, duże iluzje oraz sztuczki kontaktowe z udziałem publiczności.ATRAKCJE
WODNE


CHWILA OCHŁODY W UPALNE LATO!

Pokonaj fale na pokładzie szybkiej łodzi pneumatycznej, skonstruuj i zwoduj tratwę, spróbuj chodzić po wodzie i naucz się pierwszej pomocy przedmedycznej pod czujnym okiem ratownika WOPR. Wodne atrakcje to najlepszy sposób na ochłodę w upalne lato.​​​​​​​
ATRAKCJE
TEAM BUILDING


​​​​​​​BUDOWANIE WIĘZI

Team Building skierowany jest do grup pracowniczych zarówno nowo powstałych jak i takich w których powstały konflikty lub brakuje współpracy pomiędzy pracownikami. Aktywności, wymagające ścisłej współpracy, tworzą naturalne więzi między uczestnikami poprawiając tym samym współpracę w firmie.
PIKNIKI

FIRMOWE


Organizacja pikników firmowych to nasza specjalność! Istniejemy po to, by tworzyć i realizować dla Was najlepsze eventy, imprezy i pikniki dla firm! W naszej pracy dbamy o każdy szczegół, zaczynając od lokalizacji i transportu poprzez fachową obsługę i catering, a skończywszy na ciekawych atrakcjach i oprawie artystycznej. Nasze główne cechy to kreatywność, elastyczność i ogromna pasja, z którą podchodzimy do realizacji naszych projektów.