ATRAKCJE WODNE NA IMPREZY INTEGRACYJNEPokonaj fale na pokładzie szybkiej łodzi pneumatycznej, skonstruuj i zwoduj tratwę, spróbuj chodzić po wodzie i naucz się pierwszej pomocy przedmedycznej pod czujnym okiem ratownika WOPR. Wodne atrakcje to najlepszy sposób na ochłodę w upalne lato.

Nasz program pozwala uczestnikom przeżyć niecodzienną przygodę z dużą dawką emocji w pełni bezpieczny sposób, pod nadzorem wykwalifikowanych instruktorów i ratowników. Uczestników atrakcji wodnych poza środkami bezpieczeństwa takimi jak kamizelki ratunkowe, wyposażamy w pianki nurkowe, chroniące termicznie przed zimną wodą oraz zapewnimy mobilne przebieralnie. W ramach programu stworzymy mini bazę, gdzie punktem centralny będzie strefa chill out z komfortowymi leżakami oraz ciepłymi i zimnymi napojami.

 ATRAKCJE WODNE TEAM BUILDING:


RIB, kule wodne, szalupy ratunkowe, raft construction i inne

Atrakcje wodne

RIB (Rigid Inflatable Boat) czyli twarde łodzie pneumatyczne, które w ostatnim czasie zawojowały wodne akweny. Ze względu na swoją wszechstronność i moc śmiało można powiedzieć o nich „morskie pojazdy 4x4”. RIBy pod względem stabilności, odporności na uszkodzenia oraz zwrotności przewyższają tradycyjne motorówki. Przygotujcie się na sporą dawkę adrenaliny!

RAFT CONSTRUCTION jak zbudować pływającą tratwę, którą bezpiecznie przepłyniemy z jednego punktu do drugiego? Robinson Crusoe uwięziony na wyspie również zadawał sobie to pytanie. Nasi instruktorzy przekażą niezbędną wiedzę survivalową i pomogą w konstruowaniu tratwy ze wszystkich dostępnych materiałów.

 

ROZBITKOWIE czyli  przetrwanie w ekstremalnych warunkach. Uczestnicy wyposażeni w specjalne kombinezony, boje i koła ratunkowe wcielą się w rolę rozbitków. Pod bacznym okiem instruktora WOPR uczestnicy nauczą się postępowania w zimnej wodzie, wydostawania się na brzeg oraz pozycji ratunkowych takich jak HELP czy CLINCH. 

 

PIERWSZA POMOC WODNA uprawiającą sporty wodne jesteśmy narażeni na zdarzenia wymagające od nas szybkiego reagowania i pomocy poszkodowanym osobom. Dlatego też pragniemy przekazać wiedzę dotyczącą pierwszej pomocy medycznej wszystkim osobom przebywającym na naszych zajęciach, która może okazać się bezcenna dla przyszłych pasjonatów sportów wodnych.


RATOWNICTWO SZALUPY odpalanie tratwy ratunkowej...? Czemu nie! Postanowiliśmy zorganizować jedyne, niepowtarzalne zajęcia z ratownictwa szalupowego. Dzięki nim nauczycie się jak obsłużyć wszystkie współczesne środki ratunkowe. Poczujecie się jak prawdziwi rozbitkowie dryfując przez dłuższą chwilę w tratwie po wodach wybranego akwenu.

 

KULE WODNE śmiałkowie wchodzą do środka przeźroczystej kuli, w którą wpompowywane jest powietrze. Gdy kula osiągnie oczekiwane gabaryty można zaczynać próbować chodzić po wodzie. Słowo „próbować” jest jak najbardziej adekwatne, gdyż samo ustanie w środku kuli jest wymagające, a próby chodzenia dostarczą dużej dawki śmiechu i zabawy.

 

RAFTING jest doskonałą zabawą na rwącej górskiej rzece. Zmierz się z silnym prądem rzeki, płyń na fali i daj się ponieść emocjom. Spływ trwa od 2 do 4 godzin w zależności od wybranej trasy. W ramach tej atrakcji zapewniamy spływ pod okiem instruktorów rwącą rzeką o trudności 3 (w zależności od stanu wody), szkolenie z zasad bezpieczeństwa, kapoki i kaski ochronne oraz dużo dobrej zabawy!

NURKOWANIE ZAPOZNAWCZE o podwodnym świecie ludzie marzyli już od setek lat, jednak szanse na prawdziwe obcowanie z nim przyniósł nam dopiero wiek XX i Jacques Cousteau wymyślając aparat powietrzny. Dziś nurkowanie jest coraz bardziej popularną formą rekreacji. Zanurz się z nami do podwodnego świata i poznaj jego sekrety.

 

ŻAGLÓWKI łodzie te cieszą się niezmienną popularnością wśród amatorów spędzania wolnego czasu na wodzie...cisza, spokój, wiatr wiejący w żagle i napędzający łódź sprawiają, że żeglarze odrywają się od natłoku codziennych obowiązków i czują prawdziwą wolność. Pod okiem naszych instruktorów, uczestnicy imprezy poznają uroki żeglarstwa, nauczą się sami manewrować łodzią oraz podstawowych węzłów i etykiety panującej na jachcie.

KAJAKI kajaki to wodna atrakcja dedykowana głównie osobom, które lubią aktywny wypoczynek na wodzie. Oddajemy do dyspozycji wysokiej jakości sprzęt kajakowy wraz z niezbędnym ekwipunkiem potrzebnym do uczestnictwa w spływie. Wykwalifikowany instruktor pokaże uczestnikom jak najefektywniej posługiwać się wiosłem, zadbać o bezpieczeństwo w czasie spływu i ratować się w trudnych sytuacjach.
SCENARIUSZE IMPREZ INTEGRACYJNYCH     WODNY ŚWIAT!

Proponujemy połączenie wodnych atrakcji wraz z naszym scenariuszem Wodny Świat, który ostatnimi czasy świetnie się sprawdza w upalne lato!

WYPRAWY 
OFF ROADOWE


Nie tylko w Polsce!

DZIKA RUMUNIA, SERBIA, BOŚNIA...

Odkryj z nami dzikie tereny Bałkanów, wybierz się w podróż w niezwykłe połoniny i poznaj inną kluturę. W ramach wyjazdów zagranicznych łączymy extremalne przeżycia off roadowe ze zwiedzeniem okolicznych atrakcji kulturowych. Przeżyj z nami niezapomniana przygodę!

WYNAJEM 
SAMOCHODÓW OFF ROAD


Dzień pełen wrażeń!

DLA FIRM EVENTOWYCH

Wynajmujemy nasze samochody wraz z instruktorami na różnego rodzaju eventy. Jest to nietypowy sposób podkreślenia wyjątkowości całego przedsięwzięcia. 
Zapraszamy agencje eventowe do współpracy!