WYPRAWY INCENTIVEWyjazdy incentive to nic innego, jak forma turystyki motywacyjnej ukierunkowana na nagrodzenie pracowników za ich wybitne osiągnięcia biznesowe. Jest rewelacyjną odskocznią od pracy w zatłoczonym mieście.

Zapomnij o zatłoczonych plażach i nudnych kurortach! 
Poczuj zapach marokańskiej pustyni, zakosztuj przygody w Kanionie Verdon, zaszyj się w  niedostępnej części Rumunii, poznaj kulturę egzotycznego Madagaskaru... Nasze programy incentive zapewnią Ci niezapomnianą dawkę przygody oraz pozwolą odkryć interesujące zakątki naszej planety. Zwiedzisz z nami w nietypowy sposób ciekawe kraje, poznasz miejscową kulturę. Przeżyjesz wraz ze swoimi kompanami podróż życia!

NASZE PROPOZYCJE:


dzika Rumunia, orientalne Maroko, lazurowa Francja, egzotyczny Madagaskar

RUMUNIA dzikość marmaroskiej krainy przemierzanej na koniach, falujące trawy, połowy z łodzi rzadkich gatunków ryb (suma, szczupaka) w jednym z największych Rezerwatów Biosfery. Wieczory przy ogniskach, najlepszy rumuński kawior i sielska atmosfera. Podróż helikopterem nad Deltą Dunaju, wąskotorową kolejką w serce Maramureszu, konna wyprawa po górach to jedne z atrakcji eventu incentive potwierdzające unikatowe podejście do swoich produktów i wyjątkowość prezentowanych przez Państwa usług. Nacechowany sielanką i relaksem wyjazd w Maramureszu i Dobrudży sprzyjający zawieraniu nowych znajomości i budowaniu dobrych relacji wśród uczestników eventu.


MAROKO I SAHARA marokański kolor i kulturowy orient, dzikość i kontrast. Event incentive - pasja rywalizacji, zmagania z 4 żywiołami czyli wyjazd, który zbuduje trwałe relacje w grupie. Zmagania z wodą w szkole kitesurfingu, poszukiwania przygody w Atlasie Wysokim i rajdowa rywalizacja rajdowa z pustynnym piaskiem i bezdrożami Afryki Północnej (adventure race) oraz bankiet na Saharze. Teren naszego wyjazdu incentive to rejon południowego Maroka i wybrzeża Sahary Zachodniej. Event podkreślający dynamizm w zarządzaniu, otwartość na oczekiwania klienta i nietypowe rozwiązania Państwa firmy. To wszystko dla zbudowania wytrwałego i zmotywowanego do działania zespołu.

WIELKI KANION VERDON wyjazd incentive to pigułka ekstremalnej przygody, niesamowitych wrażeń. Wodna i skalna eksploracja najgłębszego Kanionu Europy du Verdon, paragliding, water rambling, kanyoning, via-ferrata, kolacja na jachcie. Impreza integracyjna zorganizowana w słonecznej Prowansji, Nadmorskich Alpach oraz na ekskluzywnym Lazurowym Wybrzeżu. Event, który dla jego uczestników będzie potwierdzeniem wysokich standardów prezentowanych przez Państwa firmę.

MADAGASKAR  to czwarta co do wielkości wyspa na świecie, pełna rajskich plaż, dżungli, baobabów i lemurów. Wspaniałe miejsca do nurkowania na pięknej rafie koralowej, wyprawa przez dżunglę, parki narodowe pełne lemurów i fos (jedyny gatunek występujący na świecie), wyprawa rzeką w poszukiwaniu ukrytych wiosek i poznawaniu kultury madagaskarskich plemion. Niesamowite kratery wypełnione przez jeziora, wycieczki przez kaniony, piaszczyste stożki, podwodne rezerwaty. Organizowany przez nas incentive travel jest podkreśleniem ogromnego potencjału Państwa biznesu, symbolem jakości reprezentowanych marek i usług.ATRAKCJE TEAM BUILDING


BUDOWANIE WIĘZI

Team Building skierowany jest do grup pracowniczych zarówno nowo powstałych jak i takich w których powstały konflikty lub brakuje współpracy pomiędzy pracownikami. Aktywności, wymagające ścisłej współpracy, tworzą naturalne więzi między uczestnikami poprawiając tym samym współpracę w firmie.

ATRAKCJE MILITARNE


Wojskowa dyscyplina, pot lejący się z czoła, prawdziwe emocje i niesamowita zabawa. Nasze atrakcje militarne sprawią, że poczujesz się jak w prawdziwym wojsku! Odnajdź skarby zakopane na polu minowym, sprawdź swoje celne oko na strzelnicy, pokonaj wojskowy tor przeszkód. Daj z siebie wszystko i pokaż, że nie ma Ci równych!​​​​​​​

PIKNIKI FIRMOWE


Organizacja pikników firmowych to nasza specjalność! Istniejemy po to, by tworzyć i realizować dla Was najlepsze eventy, imprezy i pikniki dla firm! W naszej pracy dbamy o każdy szczegół, zaczynając od lokalizacji i transportu poprzez fachową obsługę i catering, a skończywszy na ciekawych atrakcjach i oprawie artystycznej. Nasze główne cechy to kreatywność, elastyczność i ogromna pasja, z którą podchodzimy do realizacji naszych projektów. 
​​​​​​​