OFF ROAD


Wyprawy off roadowe, przeprawy, rajdy oraz szkoła off road

Teraz Ty usiądziesz za kierownicą terenowego potwora z napędem 4x4, reduktorem, blokadą mostu, zmodyfikowanym silnikiem oraz zawieszeniem. W czasie podróży zapoznasz się z teoretyczną stroną działania wszystkich mechanizmów oraz zasadami poruszania się w trudnym terenie!

Zapewne widziałeś na żywo lub w telewizji rajdy samochodowe takie jak Dakar, Rmf Marroco Challenge, Transghotica...
Potworny ryk maszyn, kłęby spalin, drżące ręce na kierownicy oraz pot spływający z czoła, to odczucia każdego zawodnika, startującego w ekstremalnym rajdzie.
Teraz Ty będziesz mógł poczuć podobne emocje, lub nawet większe, zapewne debiutując w rajdowych zmaganiach. 

GDZIE JEŹDZIMY?


Kocierz, Jura Krakowsko-Częstochowska, cała Polska i rejony poza granicami kraju...

                                 POSIADAMY WŁASNE TRASY OFF ROADOWE, ALE JEŹDZIMY TAKŻE PO CAŁEJ POLSCE I POZA JEJ GRANICAMI!

Wszystkie trasy, po których jeździmy są w 100% legalne. Posiadamy dwa tereny prywatne oraz realizujemy rajdy na terenie całej Polski. Staramy się, aby teren był jak najbardziej różnorodny i ekstremalny. Szukamy mocnych wrażeń, gęstego błota, głębokich kałuż i stromych podjazdów. 

TOR OFF ROAD JURA, PODLESICE, MORSKO

Dla osób zaczynających swoją przygodę związaną z off roadem polecamy tereny urozmaicone skałami wapiennymi oraz otoczone fortyfikacjami wchodzącymi w skład Szlaku Orlich Gniazd. 

TOR OFF ROAD KOCIERZ, BESKID MAŁY

Poszukiwaczy mocnych wrażeń zapraszamy w malownicze góry Beskidu Małego gdzie czeka na Was moc off roadowych wyzwań. Gwarantujemy dużo błota, extremalne przeżycia oraz konkretną dawkę adrenaliny!


NASZA FLOTA OFF ROADDo dyspozycji uczestników imprez off roafowych oddajemy samochody terenowe marki Nissan Patrol GR Y61 i Nissan Navara D22 Monster

 

Auta poza seryjny wyposażeniem posiadają:

-  specjalne opony terenowe MT

-  zmodyfikowane zawieszenia (podwyższone o minimum 10 cm!)

-  pancerne zderzaki oraz progi przystosowane do pracy z podnośnikami Hi Lift

-  liny kinetyczne, snorkele
-  wloty powietrza do głębokiego brodzenia

-  wyciągarki elektryczne

 OFF ROAD NA IMPREZACH


Rajdy off roadowe na Twojej imprezie!

PRZEKONAJ SIĘ SAM!

Impreza integracyjna to wyjątkowa okazja, aby samodzielnie zmierzyć się z trudami jazdy po bezdrożach. Uczestników imprezy zapoznamy z różnorodnymi umiejętnościami praktycznymi w zależności od dostępnego terenu. Pod okiem instruktorów będziecie pokonywać najtrudniejsze tereny! 

WYPRAWY 
​​​​​​​OFF ROADOWE


Nie tylko w Polsce!

DZIKA RUMUNIA, SERBIA, BOŚNIA...

Odkryj z nami dzikie tereny Bałkanów, wybierz się w podróż w niezwykłe połoniny i poznaj inną kluturę. W ramach wyjazdów zagranicznych łączymy extremalne przeżycia off roadowe ze zwiedzeniem okolicznych atrakcji kulturowych. Przeżyj z nami niezapomniana przygodę!

WYNAJEM 
​​​​​​​SAMOCHODÓW


Dzień pełen wrażeń!

DLA FIRM EVENTOWYCH

Wynajmujemy nasze samochody wraz z instruktorami na różnego rodzaju eventy. Jest to nietypowy sposób podkreślenia wyjątkowości całego przedsięwzięcia. 
Zapraszamy agencje eventowe do współpracy!