ATRAKCJE MILITARNE NA IMPREZY INTEGRACYJNEPoczuj się jak w prawdziwym wojsku, przekonaj się czy jesteś w stanie pokonać własne słabości i wstąp do naszej armii! 

Wojskowa dyscyplina, pot lejący się z czoła, prawdziwe emocje i niesamowita zabawa. Nasze atrakcje militarne sprawią, że poczujesz się jak w prawdziwym wojsku! Odnajdź skarby zakopane na polu minowym, sprawdź swoje celne oko na strzelnicy, pokonaj wojskowy tor przeszkód. Daj z siebie wszystko i pokaż, że nie ma Ci równych!​​​​​​​

 ATRAKCJE:


strzelnica, sztormtrap, wojskowy tor przeszkód, pole minowe, czarna taktyka

Atrakcje militarne

STRZELNICA do dyspozycji uczestników oddamy profesjonalnie przygotowaną strzelnicę sportową, gdzie każdy uczestnik sprawdzi celność oka w strzelaniu z różnego rodzaju broni. Do zaoferowania Państwu mamy: broń pneumatyczną długą, krótką, długą wraz z celownikiem optycznym, łuki sportowe. 


BROŃ OSTRA SPORTOWA niejednokrotnie prawie każdemu marzyło się strzelać z prawdziwej broni. Teraz dzięki nam jest to możliwe, każdy pod bacznym okiem instruktora będzie miał okazję potrenować posługiwanie się bronią, załadunek pocisków, pozycję strzelecką oraz oddanie strzału pojedynczo lub jeden za drugim. SZTORMTRAP poczuj się jak na wojskowym statku wspinając się po drabinie na bocianie gniazdo! Lecz pamiętaj, im wyżej tym sztorm trap bardziej się chwieje i wygina. Pamiętaj, wiatr ma tutaj znaczenie. Dostań się na górę, by dostrzec wrogą flotę i uratować załogę. Sztorm trap jest to specjalnie przez nas sporządzona drabina, której konstrukcja opiera się na linach. Urządzenie jest w pełni bezpieczne dzięki temu, że wspinająca się osoba jest asekurowana.

 

POLE MINOWE zadaniem uczestników jest odnalezienie na wskazanej przestrzeni, za pomocą wykrywacza metalu, ukrytych pod ziemią metalowych zasobników skrywających, w zależności od formy imprezy,  wiadomość, kawałki mapy  lub punkty bonusowe. Zadanie utrudniają zakopane miny zawierające farbę paintballową. Uczestników ochraniają specjalne kombinezony.

 

 

 

CZARNA TAKTYKA grupa dojeżdża na miejsce akcji samochodami terenowymi lub innymi pojazdami, gdzie uczy się w szyku bojowym, w trudnych warunkach, rozpoznawania terenu, a następnie dokonuje szturmu na budynek, w którym przetrzymywani są zakładnicy. Celem operacji jest odbicie zakładników oraz unieszkodliwienie terrorystów. Zajęcia prowadzone są przez specjalistów z AT.

 

WOJSKOWY TOR PRZESZKÓD wstęp wzbroniony- teren wojskowy!....Już teraz imprezę integracyjną możecie spędzić w wojskowym stylu. Uczestnicy- żołnierze mają trudne zadanie do zrealizowania. Muszą zmierzyć się na czas z wojskowym torem przeszkód. Przed nimi liczne konkurencje sprawnościowe, które prawdziwy komandos pokona bez trudu. Tor jest zbudowany z następujących elementów: ściany płaczu, zasieków, „ścieżki zdrowia”, tunelu komandosa i wielu innych. Na czas zabawy możemy zapewnić uczestnikom mundur wojskowy.

VOLVO BV206 Gąsienicowy przegubowy pojazd wojskowy, który może służyć jako transporter piechoty. Opracowany w drugiej połowie 1970 r. Jest doskonałym uzupełnieniem animowanych scenariuszy militarnych. Trudno wskazać mocniejszy i twardszy pojazd przystosowany do poruszania się w bardzo trudnym terenie: w śniegu, po torfowiskach, błocie, a nawet po wodzie osiągając prędkość do 70 km/h.

ŁĄCZNOŚĆ POLOWA zadaniem uczestników będzie nawiązanie łączności między dwoma radiostacjami. Sprzęt radiotelefoniczny jaki będzie oddany do dyspozycji jest zabytkową aparaturą z lat 50 I 60.

SCENARIUSZ IMPREZYProponujemy połączenie atrakcji ze scenariuszem D - DAY, Pustynna Burza lub Skarby III Rzeszy.


ATRAKCJE
WODNE


Atrakcje nad wodą!

CHWILA OCHŁODY W UPALNE LATO

Pokonaj fale na pokładzie szybkiej łodzi pneumatycznej, skonstruuj i zwoduj tratwę, spróbuj chodzić po wodzie i naucz się pierwszej pomocy przedmedycznej pod czujnym okiem ratownika WOPR. Wodne atrakcje to najlepszy sposób na ochłodę w upalne lato.

ATRAKCJE
ROZRYWKOWE


Walki sumo i gladiatorów...

TROCHĘ RYWALIZACJI DLA KAŻDEGO

Atrakcje rozrywkowe świetnie sprawdzają się jako pomysły na urozmaicenie pikniku firmowego lub rodzinnego. Dedykowane są zarówno dorosłym jak i najmłodszym uczestnikom.